#75 17 Ιανουαρίου, 2021, 12:14:09 ΠΜ Τελευταία τροποποίηση: 17 Ιανουαρίου, 2021, 12:19:36 ΠΜ από xrisxris
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά.
Ένα μεγάλο και σημαντικό update από εμένα . Κάπου τον Αύγουστο  είχα κατι τσουξιματα / καψίματα στον προστάτη και αρχίζω το προσταμολ στην αρχή 1-2 την ημέρα μετά 1 την ημέρα . Λίγο αργότερα  ξεκινάω και  teranova zinc & lycopene complex  και κάπου τον Σεπτέμβρη αποφασίζω ότι κάνω το τελευταίο μου τσιγάρο και πετάω ότι είχε απομείνει στα σκουπίδια.Λιγο δύσκολα αλλά τα κατάφερα.  Κάπου το Δεκέμβριο παρατηρώ ότι η ποσότητα του σπέρματος μου είχε αυξηθεί και ότι τα ζελεδακια είχαν μειωθεί σε μεγάλο βαθμό. Λίγες μέρες μετά η γυναίκα μου είχε καθυστέρηση και μάθαμε πως είναι έγκυος .
Δεν ξέρω αν ήταν τυχαίο και απλά βρέθηκε 1 σπερματοζωάριο να κάνει την δουλειά του η αν τα παραπάνω βοήθησαν ώφειλα ομως να σας ενημερώσω :D
Εμφάνιση στα 25 με χαλαρή & μετά με σχεδόν απώλεια στύσης, πόνος στους όρχεις ,αλιωμένο σπέρμα σαν ζελέ ,καθυστερημένη εκσπερμάτωση & τσούξιμο μετα   .Διάγνωση χρόνιας προστατίτιδας με το μικροβιο e-coli & στρεπτόκοκος.1 αποτυχημένη προσπάθεια θεραπείας με αντιβίωση & χάπια ΣΔ

 :D ΜΠΡΑΒΟ ρε xrisxris.  Πολύ χαίρομαι για εσένα! Το τσιγάρο δεν βοηθάει πουθενά.
Μπραβο ξανα, το αξίζεις ρε.
-Εχω καταλάβει τι συμβαίνει με το σωμα μου και τον εαυτο μου.
- Εχασα λεφτα, χρονο και επεσα θυμα παραπληροφόρησης απο διάφορες πηγές.
- Ειμαι καλα, δεν συμβιβαστικά. Συνεχίζω κανονικά την ζωη μου με γνώμονα την υγεία μου.
'' Το πρόβλημα ολων των ανθρώπων ειναι οτι θέλουν να ακούσουν αυτο που ηδη πιστεύουν ''