Αγιος ο Ακαταν, άγιος ο γιατρος αγιος ο δακτυλος εισέλθων εις ειμάς(τρεις φορες)

Ακαταν ημών
ο εν τοις Ασκληποιίς,
αγιασθήτω το δακτυλών Σου.
Ελθέτω η φραγοφονία Σου.
Γενηθήτω το θέλημα Σου, ως εν ουρανώ και επί της γης.
Τον δακτυλων ημών τον επιούσιον δος ημίν σήμερον.
Και άφες ημίν τα ξεκωλιασματα ημών,
ως και ημείς αφίεμεν τοις πενηντάρες ημών.
Και μη εισενέγκης ημάς εις πειρασμόν,
αλλά ρύσαι ημάς από του πονηρού.
Αμήν.
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Παράθεση από: markelos στις 20 Μαΐου, 2013, 10:30:48 ΜΜ
Αγιος ο Ακαταν, άγιος ο γιατρος αγιος ο δακτυλος εισέλθων εις ειμάς(τρεις φορες)

Ακαταν ημών
ο εν τοις Ασκληποιίς,
αγιασθήτω το δακτυλών Σου.
Ελθέτω η φραγοφονία Σου.
Γενηθήτω το θέλημα Σου, ως εν ουρανώ και επί της γης.
Τον δακτυλων ημών τον επιούσιον δος ημίν σήμερον.
Και άφες ημίν τα ξεκωλιασματα ημών,
ως και ημείς αφίεμεν τοις πενηντάρες ημών.
Και μη εισενέγκης ημάς εις πειρασμόν,
αλλά ρύσαι ημάς από του πονηρού.
Αμήν.
omg
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Ο Μαρκελος εφερε απο την νήσο ,κάποια μικρα μαλιαρα ζαχαρωτα ανδρεικελα ,πιστα αντιγραφα του μεγαλου ,οπου λεγεται πως οι τριχες και η λιπαρη ουσια επανω τους είναι leftovers των βαζελινων απο το ιατρείο του πόνου  !
Τρωει ένα καθε βραδυ και είναι χαρουμενος .
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

#3 02 Μάρτιος, 2014, 08:17:55 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 06 Μάρτιος, 2014, 01:43:54 ΠΜ από 40παρά1
Παράθεση από: markelos στις 20 Μαΐου, 2013, 10:30:48 ΜΜ
Αγιος ο Ακαταν, άγιος ο γιατρος αγιος ο δακτυλος εισέλθων εις ειμάς(τρεις φορες)



The Re-MASTER (τι ποιος ΑΦΕΝΤΗΣ;ένας έιναι ο ΑΦΕΝΤΗΣ):
Ακαταν ημών
ο εν τοις Ασκληποιίς,
αγιασθήτω τω δακτυλών Σου.
Ελθέτω η φραγκοφονία Σου.
Εισελθέτω το βδελυγμά Σου, ως εν ουρανώ και επί πρωκτοίς.
Με Τω δακτυλων ημών τον επιούσιον σοδόμησον ημίν σήμερον.
Και άφες ημίν τα ξεκωλιάσματα ημών,
ως και ημείς αφίεμεν τοις πενηντάρες ημών.
Και μη εισενέγκης ημάς εις Τοιούτον Ιατρόν,
αλλά ρύσαι ημάς από του πονηρού.
Αμήν.

Πρέπει να συγγράψωμεν και το:
Πιστεύω εις έναν ΒλαχοΙατρό Πατέρα Κωλο-δακτυλο-Αντερο-Κράτορα
Ποιητή Ιατρείου και Ιντερνετ
Φρικτοί πυελικοί πόνοι μετά την Μεγάλη Εβδομάδα πέρυσι το 2012.Τρεις  σφαδάζουσες ''κρίσεις'' μέχρι τον Ιούλιο.Τσούξιμο κατά την ούρηση.Πάντα 2 με 3 φορές ούρηση την νύχτα.Στις 18 Ιουλίου το ΕΚΑΒ με μετέφερε στο Αττικό, με πόνους στην πύελο πιο αβάστακτους από ποτέ!Μου διέγνωσαν ουρολοίμωξη και νεφρολιθίαση.Μέχρι τον Σεπτέμβριο οι πόνοι ήταν καθημερινοί και μόνιμοι με κυμενόμενη ένταση.Μετά εξαφανίστηκαν!Φαγούρα έντονη στη βάλανο τον Μάρτιο του 2013.Καλλιέργεια σπέρματος στο Τζάνειο δείχνει Klebsiella.2 εβδομάδες Ladinin 500 mg και αποτέλεσμα μηδέν.Πόνος οξύς κατά την εκσπερμάτωση.Θριάσιο: Ufexil 500 mg για τουλάχιστον 6 εβδομάδες και Vibramycin 100 mg για 2 εβδομάδες.
ΥΓ: Από το 1981 εγώ και ο αδερφός μου βοηθούσαμε την μητέρα μου που ήταν ανάπηρη λόγω δισκοκοίλης.Άγχος και πόνος ατελείωτος.Πέθανε στις 30-05-2013.
Η ηλικία μου είναι 39.