Μολις βγηκαν οι καλλιεργιες σπερματος και ουρων που εκανα σε ενα εξιδικευμενο κεντρο οσο αφορα τα  χλαμυδια και ηταν ολες καθαρες τιποτα το παραξενο τιποτε το περιεργο 1η φορα συνηθως εβγαζα κωλοβακτηριδιο η παλαιοτερα χλαμυδια .... Τι να πω τα συμπτωματα που εχω ίσως  να οφείλονταν σε καποια φλεγμονη που δημιουργηθηκε παλαιοτερα η πιος ξερει σε τι αλλο .. συνεχιζουμε με τα φυτικα φαρμακα κ καλη τυχη :D 
Αρχικα ενοχλησης στο κεφαλη του πεους αντιμετοπιση με daktarin k flenazole μια μερα μετα την αντιμετοπιση ενοχλησεις στην βαση του πεους . μετα απο αντιβιωση 10 ημερων vibramicyn χωρις αποτελεσμα προσθεθηκε και η συχνοουρια . Δοκιμασα netle root and lycopene για 1,5 μηνα χωρις παοτελεσμα.Βρισκομαι στο τελος της τριμηνης δοκιμης Quercetin apo lamberts 1000mg μαζι με Βromelain 800mg την ημερα. Επισης περνω ενα μηνα τωρα Prostate Perform με ενθαρυντικα αποτελεσματα στην ροη των ουρων και ελαχιστα στην συχνοουρια.Yποχωρησει των συμτωματων μετα απο μηνιαία αφαγεια λογο κακης ψυχολογικής καταστασεις .Επανεμφανιση μετα απο 8 μηνες κ υποχωριση ξανα με αντι καντιντα διατροφη β σιτοστερολ προσταβιταλ και προβιοτικα. *(Εξετασεις σπερμ πολλες αποικιες εντερ. φαεσαλις)

παιδες να κανω μια ερωτηση οπως σας ειπα πηρα τις εξετασεις απο το γιατρο και μου ειπε οτι ειναι ολα καλα  εκτος απο
χολυστερινη που ειναι στα ορια δηλδη 204 και η καλη χολυστερινη ειναι 64 ενω το οριο ειναι 40-60 αυτο δεν ξερω ποσο καλο ειναι...
αυτο ομως που δεν μου ειπε ειναι το τι σημαινει η οξονη(ketones) και τι σημαινει το (+++) που εχει ... Eχει κανεις ιδεα ? γιατι λογο δουλειας θα εχω ρεπο σε κανα μηνα παλυ λογο σεζον ...
Αρχικα ενοχλησης στο κεφαλη του πεους αντιμετοπιση με daktarin k flenazole μια μερα μετα την αντιμετοπιση ενοχλησεις στην βαση του πεους . μετα απο αντιβιωση 10 ημερων vibramicyn χωρις αποτελεσμα προσθεθηκε και η συχνοουρια . Δοκιμασα netle root and lycopene για 1,5 μηνα χωρις παοτελεσμα.Βρισκομαι στο τελος της τριμηνης δοκιμης Quercetin apo lamberts 1000mg μαζι με Βromelain 800mg την ημερα. Επισης περνω ενα μηνα τωρα Prostate Perform με ενθαρυντικα αποτελεσματα στην ροη των ουρων και ελαχιστα στην συχνοουρια.Yποχωρησει των συμτωματων μετα απο μηνιαία αφαγεια λογο κακης ψυχολογικής καταστασεις .Επανεμφανιση μετα απο 8 μηνες κ υποχωριση ξανα με αντι καντιντα διατροφη β σιτοστερολ προσταβιταλ και προβιοτικα. *(Εξετασεις σπερμ πολλες αποικιες εντερ. φαεσαλις)

Το +++ είναι στην αιμοσφαιρίνη στην γενική ούρων;
Πώς είσαι σήμερα;