05 Αυγούστου, 2016, 04:45:57 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 05 Αυγούστου, 2016, 07:46:49 ΜΜ από Kostas95
Καλησπερα παιδια ειμαι νεος στο forum Κώστας 21 χρονών.
Απο τον φεβρουαριο του 16 αρχισα με μικρα λιγα σπυράκια (3-4 ασπρα πανω στο βαλανο) τοτε αρχισα να βαζω μπεταντιν μήπως ειναι τίποτα βακτήρια κλπ
ενω δεν ειχα καποια αλλη εξέλιξη απλα λιγο καλυτέρεψα, μετα απο 2 βδομαδες ειδα για πρωτη φορα αιμοσπερμια 50% σπερμα 50% αιμα πρπ
Πηγα στο 424 σαν φανταρος με εκανα καλλιεργεια σπερματος βγηκαν ολα καθαρα μου λεει προστατίτιδα με εδωσε δοξικυκλίνη και μετα απο 3 μερες πρπ ολα καλα
λιγο προτου τελειωσω την θεραπεια (10 μερες ηταν) γεμισα στο βάλανο παντου πολυ μικροσκοπικα σπυρακια.
ξανα παω στο γιατρο με λεει μυκητίαση αλοιφες πρπ 1 μήνα σε ολο αυτο διαστημα άλλαζε μορφές και μετα απο 1 μηνα ξεφλουδίζετε ολόκληρη και πήρε φυσιολογικο χρώμα (πριν ηταν καπως ασπρο το βαλανο) και ολα καλα
απο τοτε ομως μεχρι τωρα ειναι καπως ερεθισμένη, κατω απο βαλανο το χρωμα ειναι ποιο κοκκινωπό και εχω ενα εσωτερικο μικρο κοκκινο σημαδακι σαν να εχει σπάσει αγγειο που τοτε σε μια φαση απο εσωτερικο ειχε γινει εξωτερικο κ φαινοταν  σαν να έλλειπε λίγο δέρμα και ήταν λίγο ποιο μέσα απο τοτε ξανα εγινε εσωτερικό και το εχω εος τωρα.
να ξανα γυρίσω στην αιμοσπερμια, ειπαμε οτι πρωτη φωρα εκανα τον φεβρουαριο απο τοτε με ξανα εκανε μετα απο 2 μηνες. ξανα πηγα σε γιατρο εξωτερικο αυτη την φορα μου εδωσε τα παντα απο καλλιέργειες ούρων-σπερμα. ξανα βγηκαν ολα καθαρα και μου λεει δν μπορω να σε δωσω κατι γιατι ειναι ολα καθαρά. η αιμοσπερμια κράτησε παλι 2-3 μέρες και μετά έφυγε ξανα. το αφήνω λοιπον και αρχες ιουνιου με ξανα κανει πάω παλι σε αλλον γιατρό μιας και ειμαι λιγο μακρια απο την πολη μου. του εξηγώ ολα αυτα μου λεει εχεις 2 διαφορετικα πραγματα μύκητες που απλα δεν εφυγαν τελείως και αιμοσπερμια. με δινει θεραπια ξανα για 15 μερες για του μύκητες (μπορω να πω οτι τα χρωματα μου απο τοτε ειναι πρπ 40% καλύτερα).
μετα απο 1 μηνα ξανα τα ιδια ξανα παω και με λεει 1 καφε την μερα, 2-3 φορες την βδομαδα αναψυκτικά, οχι καυτερα, πριν το σεχ παντα πρωτα τουαλέτα και αμα σε ξανα κανει ελα να αρχισουμε ξανα καλλιέργειες.
τωρα μετα απο 1 μηνα εχει πρπ 5 μερες που πρωτη φορα με εβγαλε λιγο αιμα ηταν σαν καφε χρωμα το σπερμα και μερα με την μερα γινετε και ποιον πολυ το αιμα εφτασε στα επίπεδα 50%-50% πρπ (ακομα δεν με εχει περασει αυτη την φορα) και μια μερα πριν αρχισουν (οπως νωμιζω και καθε φορα) απλα τωρα πολυ ποιο εντονα ειχα ενοχλησεις στην ουρήθρα μετα την εκσπερμάτωση και την επομενη μερα αρχισαν οι αιμοσπερμιες.
Οι ενοχλήσεις μου ηταν παντα στην ουρήθρα και κατα την εκσπερματωση καποιες φορες ενα πονος ποιο κατω-πισω απο όρχους (μονο οταν εχω αιμα) εκτος απο την πρωτη φορα που ηταν και στους ορχες. ποτε δεν ηταν έντονοι οι πόνοι και ειναι για πολυ μικρο χρονικό διάστημα πανω 2 μερες με τιποτα εκτος απο την πρωτη φορα που ειχα μεχρι να αρχισω την δοξικυκλίνη
Αυτη την φορα οι ενοχλησεις ηταν μονο οπως ειπα μια μερα προτου αρχίσω κ για λιγες ωρες
Επίσης στην ούρηση δεν εχω κανένα απόλυτος συμπτωμα
ξεχασα να ανεφερω οτι εκανε εξετασεις και η κοπελα μου και βγηκαν ολες καθαρες και η δικες μου τον ούρον βρήκαν πολλους κρυσταλους (Ca νομίζω)
Γνωριζει κανεις τπτ? λετε να ξανα παω στο γιατρο η να το αφήσω ? και αν παω να του ζητησω και καποια διαφορετικη εξεταση εκτος απο της καλλιέργειες?
και επίσης υπαρχή περίπτωση να είναι κατι σοβαρό η ανησυχώ κάθε φορά χωρίς λόγο
Ευχαριστώ :)