05 Οκτωβρίου, 2018, 11:17:17 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 05 Οκτωβρίου, 2018, 11:23:54 ΜΜ από Φαέθων
Εΐ καραγκιοζάκο «επιστήμονα»...ναι εσύ που εδώ και πολλά χρόνια μπαίνεις σαν την ψωλή και γράφεις μπηχτές και προσβολές μπας και ασχοληθούμε μαζί σου! Πάντα φωτογραφικά, όπως κάνουν οι γυναικωτοί αλλά ποτέ απευθυνόμενος επώνυμα...Που κατά τα άλλα όταν σου είπαμε μια κουβέντα παραπάνω άρχισες να κλαίγεσαι στον admin και όταν σε γράψαμε στα παπάρια μας από την άλλη δεν μπόρεσες να το ξεπεράσεις και επιζητάς την προσοχή σαν το παιδάκι που χτυπάει το κουδούνι και τρέχει. Στο υπενθυμίζω άλλη μια φορά: όσο και να χτυπιέσαι δεν πρόκειται να ασχοληθώ με τις μαλακίες που γράφεις. Χαίρομαι που βρήκες το φως σου μέσα από μέθοδο που πρώτος ανέδειξα και σε ευχαριστούμε όλη η παρέα για το γέλιο που μας χαρίζεις. Σου εύχομαι να ξεπεράσεις και τα ψυχολογικά σου.

(Ακολουθώντας τη μέθοδό σου)

Με εκτίμηση, 8)

Φαέθων

Υ.Γ. Βλάκας είσαι και φαίνεσαι
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

Παράθεση από: Φαέθων στις 05 Οκτωβρίου, 2018, 11:17:17 ΜΜ
Εΐ καραγκιοζάκο «επιστήμονα»...ναι εσύ που εδώ και πολλά χρόνια μπαίνεις σαν την ψωλή και γράφεις μπηχτές και προσβολές μπας και ασχοληθούμε μαζί σου! Πάντα φωτογραφικά, όπως κάνουν οι γυναικωτοί αλλά ποτέ απευθυνόμενος επώνυμα...Που κατά τα άλλα όταν σου είπαμε μια κουβέντα παραπάνω άρχισες να κλαίγεσαι στον admin και όταν σε γράψαμε στα παπάρια μας από την άλλη δεν μπόρεσες να το ξεπεράσεις και επιζητάς την προσοχή σαν το παιδάκι που χτυπάει το κουδούνι και τρέχει. Στο υπενθυμίζω άλλη μια φορά: όσο και να χτυπιέσαι δεν πρόκειται να ασχοληθώ με τις μαλακίες που γράφεις. Χαίρομαι που βρήκες το φως σου μέσα από μέθοδο που πρώτος ανέδειξα και σε ευχαριστούμε όλη η παρέα για το γέλιο που μας χαρίζεις. Σου εύχομαι να ξεπεράσεις και τα ψυχολογικά σου.

(Ακολουθώντας τη μέθοδό σου)

Με εκτίμηση, 8)

Φαέθων

Υ.Γ. Βλάκας είσαι και φαίνεσαι

'Καραγκιοζάκο' να πεις τον άντρα σου. Μαζί με αυτόν να συζητήσετε για ψωλές, πούτσες και λοιπά κοινά ενδιαφέροντα.

Όταν θα απευθύνεσαι σε εμένα, θα γράφεις με τη στοιχειώδη αξιοπρέπεια που θα έπρεπε να διαθέτει ένας άνδρας 46 χρονών. Το δεκαεξάχρονο χουλιγκανάκι, που βγάζεις όταν ζορίζεσαι, για να βρίσεις και να προσβάλεις αγνώστους, κατά τα δικά σου 'ανδρικά' πρότυπα, κράτα το κρυμμένο μέσα σου.

Ψεύδεσαι, γράφοντας ότι 'δεν απευθύνομαι επώνυμα'. Ποτέ δεν είχα πρόβλημα να απευθυνθώ στον οποιονδήποτε, φυσικά και σε εσένα. Φαίνεται όμως ότι πληγώθηκε ο εφηβικός σου εγωϊσμός επειδή σου έκανα δύο παρατηρήσεις.

Αν βαφτίζεις κακοήθεις χαρακτηρισμούς και ύβρεις όπως 'ψεύτης' (επειδή δε γνώριζα τα προσωπικά σου μηνύματα, λες και αυτό ήταν το θέμα μας), 'οχιά' και 'αναξιοπρεπής' (επειδή σου απευθύνθηκα), εδώ 'γυναικωτός' (επειδή δεν σου απευθύνθηκα), ως 'μια κουβέντα παραπάνω', αυτό είναι δικό σου πρόβλημα.

Με τον admin είχαμε μια ενδιαφέρουσα συζήτηση. Πρώτα απευθύνθηκα σε εσένα με pm, αλλά συνάντησα και πάλι τοίχο, αφού μου βγήκε μήνυμα ότι δεν δέχεσαι προσωπικά μηνύματα από εμένα.

Αν νομίζεις ότι γράφοντας για παραπληροφόρηση στο διαδίκτυο σχετικά με το σύνδρομο πυελικού άλγους από επιτήδειους και βλάκες υπονοώ εσένα, επειδή έχω τυχόν απωθημένα μαζί σου ή επειδή πήγα στο γιατρό που υποστήριζες στο μπλογκ, κάνεις λάθος.

Καμία σχέση λοιπόν, το ξεκαθαρίζω για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις. Το θέμα αυτό για μένα είναι σοβαρό και για αυτό το λόγο το θίγω.

Είμαι επιστήμονας, ασκώ επιστημονικό επάγγελμα πάνω από είκοσι χρόνια, έχω αναλυτική σκέψη και μπορώ να διακρίνω αντιεπιστημονικά 'επιχειρήματα' επιτήδειων στο διαδίκτυο.
Αν αυτό σε ενοχλεί, πρόβλημά σου.

Δεν αποζητώ την προσοχή, ούτε έχω ανάγκη την έγκριση κανενός για να γράψω για τα θέματα που με ενδιαφέρουν στο φόρουμ. Ζούμε σε δημοκρατική κοινωνία, και το φόρουμ είναι ανοιχτό και δημόσιο.
Χρόνιο, Μυϊκά βασιζόμενο Πυελικό Άλγος.
Ξεκίνησε το 2012, είμαι χωρίς συμπτώματα από το 2016.
Πυροδοτήθηκε από προστατίτιδα, το πρωτόκολλο Wise Anderson με βοήθησε περισσότερο από όλες τις θεραπείες.

Μακάρι να είχα λύσει το πρόβλημα με τους πόνους και να είχα τα προβλήματά σας. Είναι κρίμα δυο καταξιωμένα άτομα που έχουν συνεισφέρει τόσο σε αυτήν την κοινότητα να έρχονται σε διαμάχη.
Θεωρώ οτι δεν έχετε τίποτα να χωρίσετε αν και δε μου πέφτει λόγος. Απλά σας υπενθυμίζω πόσο υποφέρατε κάποτε και πως ζητούσατε απεγνωσμένα διέξοδο απο αυτό το μαρτύριο της πάθησής μας, και τώρα που είστε καλά ξεχνάτε να εκτιμήσετε το μεγαλείο της ζωής. Τα σέβη μου και στους δύο σας.... 

Παράθεση από: evans στις 08 Οκτωβρίου, 2018, 03:08:02 ΜΜ
'Καραγκιοζάκο' να πεις τον άντρα σου. Μαζί με αυτόν να συζητήσετε για ψωλές, πούτσες και λοιπά κοινά ενδιαφέροντα.

Τσιμπάει σήμερα...για λαβράκια πηγαίναμε, καρχαρία πιάσαμε.

Admin μου επιτέθηκε χυδαία άνθρωπος που δεν του απήυθυνα τον λόγο...Σβήστα σε παρακαλώ γιατί με προσβάλουν.

(να τρολάρω κι εγώ λίγο)
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0