17 Νοεμβρίου, 2018, 04:42:35 ΠΜ Τελευταία τροποποίηση: 17 Νοεμβρίου, 2018, 05:09:38 ΠΜ από Pico1968
Γεια και από μένα είμαι Νέο μέλος και συγχαρητήρια για την προσπάθεια που κάνετε εδώ.
Θα προσπαθήσω να είμαι σύντομος. Πριν 2,5 μήνες είχα μια και μονο ελάχιστης διάρκειας (ούτε 5 λεπτα) σεξουαλική επαφή με ελάχιστη διείσδυση. Δεν χρησιμοποίησα προφυλακτικό   και δεν ξεπλυθηκα από τα κολπικα υγρα. Δεν εκανα πρωκτικο αν και η ευλογημένη καποια στιγμη πήρε το πεος μου  και άρχισε να το τρίβει πίσω της με την πλάτη γυρισμένη σε μένα. Ξυπνησα 5 ωρες αργοτερα με μια αισθηση στην ακρη της ουρήθρας σαν να με τσιμπαει καρφιτσα. Αυτο δεν εχει σταματησει εως σημερα και είναι διαρκές και όχι κατά την ούρηση. Ολο αυτο το διαστημα κανω αποχη απο sex. 20 μερες μετα την επαφη με ετσουζε ολη η ουρηθρα και ενοιωθα πόνο και μούδιασμα στην περιοχή της κύστης.Οι καλλιέργεια  ουρων έδειξε 30.000 e.coli και η σπέρματος  θετική   e.coli. Διαγνωση Ουρολοίμωξη. Πήρα 21 μέρες ciproxin και 7 vibramycin.  Βγήκαν καθαρές αλλά το τσουξιμο συνεχίζει ακάθεκτο. Δερματολόγος δεν βρήκε κάτι. Η  κοπελα καθαρή από STDs και δεν της βρήκαν e.coli  στον κολπο. Σήμερα αισθάνομαι και τσιμπήματα στα σωληνάκια των επιδυδιμιδων. Αν δεν πιω αρκετα νερα ή πιω αλκοολ πεθαινω στο τσουξιμο και με καιει ολη η ουρήθρα κατα μηκος ολου του πεους. Τι στο καλο εχω; Ο 2ος ουρολογος σε αντιθεση με τον 1ο ειπε οτι το e.coli δεν μεταδίδεται με το σεξ. Αλλά κάπου διάβασα ότι προσκολλάται στο επιθηλιο της ουρήθρας πολύ εύκολα. Οποτε οπως και να εχει πως διαολο βρεθηκε e.coli  στο σπερμα μου. Επίσης ο ιδιος είπε ότι 30.000 στα ούρα θεωρείται αρνητικό. Ότι το σκέφτομαι πολύ και να το ξεχάσω, σε αντίθεση με τον 1ο που είπε ότι έχω πλεον προστατιτιδα και ότι πρέπει να εξαλυφθούν ολες οι μικροαποικιες e.coli στον προστάτη με επιπλέον ciproxin που ενδεχομενως δεν φαινονται στις καλλιεργιες. Σκέφτομαι να κάνω pcr σπέρματος αφού από ότι μου είπε είναι η μόνη σίγουρη εξέταση ως προς την εγκυρότητα.  Τόσο σύντομα να μου βγάλει σύμπτωμα θυμαμαι μόνο μύκητας το έχει καταφέρει στο παρελθον. Αλλά εάν είχα μυκητα θα είχα και αλλά συμπτώματα. Δεν έχω εκκριμα, ουτε ερυθροτητα. Επιπλέον θα φαινόταν και στις εξετάσεις φανταζομαι. Τι να πω. Είμαι χαμένος στο διάστημα. Μια βλακεία 5 λεπτών με καταστρέφει μέρα με τη μέρα.