02 Ιουνίου, 2013, 01:39:21 ΠΜ Τελευταία τροποποίηση: 02 Ιουνίου, 2013, 03:05:53 ΠΜ από filosofos
καλησπερα παιδια και καλως σας βρηκα!
ειμαι νεος 23+ χρονων,και εχω καποια προβληματα στο θεμα της εκσπερματωσης και θα ηθελα παρακαλω να με συμβουλευσετε περι αυτου. Το πολυ το τακα-τακα κανει το παιδι μαλακα λεει η παροιμια και φοβαμαι οτι εχω γινει τετοιος και εγω...Θα μου πεις βρες κοπελα!την βρηκα,αλλα η μαλακια δυστυχως δεν κοβεται!ειναι εθισμος!εχω δει απειρες τσοντες σε σημειο που πλεον τις βλεπω σαν κομικ και παρολο της επαρσεις που εχω η εκσπερματωση ειναι μικρης ποσοτητας!εν ολιγοις δεν ειναι ικανοποιητικη! πριν απο 1 μηνα ειχα μια τρελη στυση αφου τον "επαιζα" κανα μισαωρο και βγηκε πολυ υγρο σε σημειο που τρομαξα αλλα ταυτοχρονα χαρηκα και αυτο γιατι πρωτη φορα μου συνεβαινε να βγαλω τετοια ποσοτητα!η χαρα ηταν τοση μεγαλη που την επομενη ημερα κερασα ολη την παρεα απο μια γυρα μπυρες!!!! μετα απο αυτη την εκπληκτικη για εμενα μερα εκσπερματωσα αλλες 2-3 φορες ικανοποιητικα και τον τωρα τον τελευταιο καιρο βγαζω παλι λιγες ποσοτητες!δεν ξερω ισως φταιει οτι η τσοντα δε με διεγειρει(?).
εφτασα χθες να τον "παιξω" 4 συνεχομενες φορες και να βγαλω 4 αντιστοιχα μικρα σταγονιδια!το πεος πλεον το 'χω κανει κοσκινο και με τσουζει βαλανος και ορχεις!!αν μπορει καποιος εμπειρος να καταθεσει τις αποψεις θα του ημουν υποχρεος μιας και αυτο το θεμα με βασανιζει αρκετο καιρο!!
*επισης να προσθεσω οτι το σπερμα ποτε δεν εκτινασεται αλλα αντιθετα ξεχειλιζει!

ευχαριστω πολυ!!

πρώτα να πάς σε γιατρο και μέτα έχει συμβουλές εδω.δεν ειμαστε γιατροι.δεν μπορούμε να σε πάρουμε στον λαιμό μας.φιλικά στα λέω και οχι επειδη βαριέμαι να σου απαντήσω.μπορει να κρυβεται κάτι πολυ σοβαρο ή και τιποτα πίσω απο όλο αυτο  ;)
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Να γραψω παλι τα ίδια ,απο την στιγμη που τα έχουμε πει απειρες φορες ρε φιλαρακι δεν παιζει !
Παρε ενα copy paste προσφατου μηνυματος .

Παρακάτω ,ειναι ενας πινακας ,πόσες και  αναλόγως με την ηλικία σου εκσπερματώσεις πρέπει να έχεις την εβδομάδα .Βγάλε και ακόμα μια εκσπερμάτωση ,γιατι όπως διαβάζω  έχειςτα χάλια σου .Ο αλλοτριος απλα τα σπάει.''Υπογραμμίζω με κόκκινο αυτα που πιστεύω πως σε αφορουν ΑΜΜΕΣΑ .


Ο χρήστης allotrios είπε :

OK, δίνω και την ασφαλή αναλογία...

Μέγιστη επιτρεπτή συχνότητα εκσπερμάτωσης
από αυνανισμό --------------------------------------------από Sex
5-6 φορές τη βδομάδα για ηλικία 16-19 ------ 6-7 φορές τη βδομάδα για ηλικία 16-19
3-4 φορές τη βδομάδα για ηλικία 20-25 ------ 5-6 φορές τη βδομάδα για ηλικία 20-25
2-3 φορές τη βδομάδα για ηλικία 25-30 ------ 4-5 φορές τη βδομάδα για ηλικία 25-30
1-2 φορές τη βδομάδα για ηλικία 30-45 ------ 3-4 φορές τη βδομάδα για ηλικία 30-45
< 1 φορά τη βδομάδα για ηλικία > 45 ------ --- 1-3 φορές τη βδομάδα για ηλικία 45-60
------- ---------------------------------------------- < 1 φορά τη βδομάδα για ηλικία > 60

Οι λόγοι για τους οποίους σου δίνω αυτόν τον πίνακα ,είναι οι παρακάτω .Διάβασε με προσοχη ότι ανέβασα δεν θα τα ξαναγράψω .
Λοιπόν :
Το βρήκα εδώ:

  http://www.phorum.gr/index.php?sid=01c483a7c54af35a69289bf881b29e14

και κάπως πιο συγκεκριμένα εδω:

  http://www.phorum.gr/index.php?sid=01c483a7c54af35a69289bf881b29e14

Ο χρήστης allotrios είπε :

Χαχα, γελάω με όλους τους Γιατρούς που λένε για την αθωότητα του αυνανισμού. Προκαλώ λοιπόν να σχολιάσουν αν μπορούν τα ακόλουθα:

Αν τον παίζεις πολύ, θα αντιμετωπίσεις στο μέλλον πολλά από τα συμπτώματα σεξουαλικής εξάντλησης. Πιθανόν χρησιμοποιείς τη μαλακία σαν ένα φάρμακο αποφυγής των προκλήσεων και δυσχερειών της ζωής. Και όπως όλα τα φάρμακα, η υπερβολική μαλακία κάνει κακό στο σώμα και το πνεύμα.

Για να καταλάβουμε τι προκαλεί σεξουαλική δυσλειτουργία, πρέπει να εξετάσουμε πώς το σώμα ανταποκρίνεται στην κανονική σεξουαλική δραστηριότητα. Τα επινεφρίδια και τα σεξουαλικά όργανα παράγουν ανδρογενείς ορμόνες που ερεθίζουν στη σεξουαλική λειτουργία. Ο υποθάλαμος απελευθερώνει τη νευροορμόνη ντοπαμίνη που προκαλεί σεξουαλική διέγερση. Όταν αισθάνεσαι καβλωμένος, ο εγκέφαλος απελευθερώνει το νευροδιαβιβαστή ακετυλχολίνη στο αίμα στα σεξουαλικά όργανα. Τότε η ακετυλχολίνη προκαλεί το ενδοθήλιο στα αγγεία και στο σπογγώδη ιστό του πουλιού σου να παράξουν ένα ένζυμο που λέγεται συνθάση νιτρικού οξέος που βοηθά στη παραγωγή του αερίου νιτρικού οξέος. Αυτό κυρίως αποκτιέται από το αμινοξύ αργινίνη ή εναλλακτικά από τα νιτρογενή συστατικά στις τροφές. Το νιτρικό οξύ προκαλεί την απελευθέρωση ακόμα ενός νευροδιαβιβαστή μέσω ενζύμων, του cGMP. Υπό του cGMP τα αγγεία διαστέλονται επιτρέποντας αυξημένη ροή αίματος στο πουλί σου. Καθώς μεγαλώνουν τα δώματα του πουλιού σου, η ξαφνική ροή αίματος σ' αυτά τα δώματα εξασκεί πίεση στις φλέβες. Τώρα, λοιπόν, η εισροή είναι μεγαλύτερη από την εκροή και το πουλί σου παραμένει σηκωμένο όσο υπάρχει συνεχής παραγωγή cMPG μέσω του νιτρικού οξέος. Μια όμοια ακολουθία συμβαίνει στην γυναίκα.

Καθώς λοιπόν η σεξουαλική δραστηριότητα εντατικοποείται ο νευροδιαβιβαστής GABA απελευθερώνεται με απότοκο την αύξηση των επιπέδων ντοπαμίνης, δημιουργώντας έτσι αίσθημα ευφορίας προς τον οργασμό. Στο τέλος της σεξουαλικής δραστηριότητας το cMPG εξουδετερώνεται από το ένζυμο PDE5 και μειώνεται η παραγωγή νιτρικού οξέος με αποτέλεσμα να αρχίζει η καθοδική πορεία για τον πούτσο σου. Η αντιφλεγμονώδης ορμόνη προσταγλανδίνη Ε1 απελευθερώνεται για να χαλαρώσει τους ιστούς και τις μυικές ίνες και να καλμάρει το σώμα. Η υπόφυση απελευθερώνει την ορμόνη-νευροδιαβιβαστή οξυτοκύνη για να αποδώσει ένα αίσθημα σεξουαλικής ικανοποίησης μετά το σεξ. Η υπόφυση επίσης εκλύει την ορμόνη προλακτίνη για να μειώσει την δράση της ντοπαμίνης, καταστέλοντας έτσι το σεξουαλικό ερεθισμό συνάμα με τη μειωμένα επίπεδα τεστοστερόνης. Επίσης ο εγκέφαλος εκλύει σεροτονίνη προς μετριασμό της σεξουαλικής επιθυμίας.

Από την άλλη, το σπέρμα περιέχει μεγάλες συγκεντρώσεις σε ποτάσσιο, ασβέστιο, ψευδάργυρο, μαγνήσιο, κιτρικό οξύ, phosphorylcholine, φρουκτόζη, σπερμίνη, προστατική φωσφατάση, ελεύθερα αμινοξέα, προσταγλανδίνες και ένζυμα. Επίσης περιέχει GABA και βήτα-ενδορφίνη, που και τα δύο είναι νευροχημικά ηρεμηστικά-ανασταλτικά. Με την εκσπερμάτωση σε απόλυτα υγιές άτομο έχουμε μετατροπή glutamate – GABA μεσω του ενζύμου glutamate decarbozylase από το σηκώτι. Στο εγκεφαλονωτιαίο υγρό η συγκέντρωση του GABA και της asparagine – glutamate αυξάνει κατά 100 – 200%. Ακόμα αυξάνουν η σεροτονίνη, νορεπινεφρίνη και προλακτίνη που προκαλούν την επίφυση και τον αμφιβληστροειδή να παράξουν μελατονίνη για καλύτερο ύπνο, ακόμα αυξάνεται η παραγωγή της αυξητικής ορμόνης (HGH), υπάρχει νευρική ανάπλαση, κυτταρική επιδιόρθωση και νευρο-ενδοκρινική επανασύσταση. Όλα αυτά όμως γίνονται μερικώς ή και ελάχιστα, αν τον παίζεις πολύ.

Αν, δηλαδή, υπάρχει έλλειψη στο ηπαρικό ένζυμο glutamate decarbozylase και σε άλλα αμινοξέα, η glutamate στο εγκεφαλονωτιαίο υγρό γίνεται πολλή ενώ το GABA λίγο. Τότε η εκσπερμάτωση προκαλεί απώλεια του GABA, νευρική αστάθεια, αντιδράσεις μάχης-φυγής, κυριαρχία του συμπαθητικού. Aν μαλακίζεσαι πολύ, υπάρχει υπερπαραγωγή ανδρογονών ορμονών που προκαλεί επινεφριδική και γοναδική εξάντληση αλλά και υπερβολική έκλυση ντοπαμίνης που διατηρεί και παρατείνει το σεξουαλικό ερεθισμό. Αφού όμως η ντοπαμίνη είναι πρόδρομος της ορμόνης του στρες (αδρεναλίνης), υπερβολική ντοπαμίνη οδηγεί τα επινεφρίδια να υπερπαράγουν αδρεναλίνη και έτσι το σώμα μπαίνει σε κατάσταση μάχης ή φυγής. Ταυτόχρονα, παρασκευάζεται νορεπινεφρίνη στο μυελό των επινεφριδίων και απελευθερώνεται στο αίμα ως ορμόνη μαζί με την άλλη ορμόνη του στρες την κορτιζόλη. Η αδρεναλίνη, η νορεπινεφρίνη και η κορτιζόλη τοποθετούν το σώμα σε συμπαθητική κυριαρχία, αυξάνοντας το ρυθμό της καρδιάς, προκαλώντας την έγχυση γλυκόζης από τις αποθήκες ενέργειας του σώματος και αυξάνοντας τη ροή του αίματος προς τους σκελετικούς μυς. Όλο αυτό επιδρά στο σώμα εξαιρετικά άσχημα. Η ορμόνη προσταγλανδίνη Ε2, που χρησιμεύει στο να καβλώνεις, επίσης υπερπαράγεται και έχει φλεγμονώδη επίδραση στο σώμα, με βλάβες στους ιστούς, νεύρα και συνδέσμους, με μείωση της ισχύος του ανοσοποιητικού συστήματος, με πόνους σε μύς και νεύρα, με τάση προς μολύνσεις, φλεγμονές ακόμα και καρκίνο. Τα χρόνια υψηλά επίπεδα αδρεναλίνης και προσταγλανδίνης Ε2 προκαλούν ζημιά στα εγκεφαλικά κύτταρα και στα παρασυμπαθητικά νεύρα στο σηκώτι, πνεύμονες, επινεφρίδια, καρδιά, αγγεία, πάνγκρεας, ουροδόχο κύστη, αρχίδια και προστάτη. Η υπέρμετρη μαλακία συστέλλει τις αρτηρίες και προκαλεί επίσης φλεγμονώδεις συσπάσεις στον εγκέφαλο και τη γενετήσια περιοχή εξαιτίας της υπερβολικής παραγωγής προλακτίνης, νορεπινεφρίνης και επινεφρίνης. Παράγεται όπως είπαμε υπερβολική προσταγλανδίνη Ε2, ισταμίνη, κορτιζόλη με μείωση του νιτρικού οξέος και των προσταγλανδινών Ε1 και Ε3 που είναι επιδιορθωτικά των νεύρων, ιστών και αγγείων. Όλο αυτό διαταράσσει και εξαντλεί τον άξονα υποθαλάμου-υπόφυσης-επινεφριδίων-γεννητικών οργάνων για μέρες, εβδομάδες ή και μήνες. Έτσι έχεις έλλειψη DHEA, τεστοστερόνης, DHT και οξυτοκίνης που ο ρόλος τους είναι η μείωση της ερεθιστικής φλεγμονώδους ορμόνης Ε2.

Σαν αποτέλεσμα έχεις ποικίλα συμπτώματα, όπως κατάθλιψη, ανησυχία, πόνους, επίμονη σεξουαλική διέγερση και δυσλειτουργία όπως ανικανότητα και πρόωρο χύσιμο . Όλη αυτή η υπερδραστηριότητα και πίεση προκαλεί την υπόφυση και τα αρχίδια να υπολειτουργούν για λίγες μέρες ή και μήνες οδηγώντας σε εξάντληση και φλεγμονή.
Πρώτα αισθάνεσαι μετά το χύσιμο, του μύς και τους συνδέσμους τραχείς και σφιγμένους. Μια εξαιρετικά εξαντλημένη επινεφριδική λειτουργία μπορεί να οδηγήσει σε χαμηλά επίπεδα DHEA και κορτιζόλης οδηγώντας πάλι σε κούραση και πόνους σε όλο το σώμα και στην πλάτη. Ο πόνος γίνεται ισχυρός μετά από 2-4 ώρες από το χύσιμο εξαιτίας της ξαφνικής πτώσης των επιπέδων DHEA, τεστοστερόνης και DHT. Μπορεί να αισθάνεσαι πόνους για μέρες μέχρι που η προλακτίνη και η κορτιζόλη να επιστρέψουν στα κανονικά τους επίπεδα.

Συμπτώματα σεξουαλικής εξάντλησης
Αμνησία-έλλειψη προσοχής εξαιτίας της ανεπάρκειας σεροτονίνης και acetylcholine
Πονοκέφαλοι-ημικρανίες εξαιτίας της φλεγμονώδους ορμόνης Ε2 και της μετατροπής ντοπαμίνης-νορεπινεφρίνης-επινεφρίνης
Κούραση-εξάντληση εξαιτίας χαμηλών επιπέδων ντοπαμίνης και υπερβολικής προλακτίνης που διακόπτει τη λειτουργία των όρχεων οδηγώντας σε αδράνεια του παρασυμπαθητικού.
Αδυναμία στους μυς από έλλειψη τεστοστερόνης, DHEA, DHT, υπερβολική κορτιζόλη.
Συμπτώματα Parkinson (τρεμούλες) από έλλειψη ντοπαμίνης- acetylcholine.
Πρόωρη εκσπερμάτωση από χαμηλά επίπεδα σεροτονίνης και acetylcholine με πιθανή βλάβη του προστάτη και των ουριθρικών νεύρων
Χάσιμο μαλλιών
Χαμηλή Libido από τα υψηλά επίπεδα προλακτίνης και έλλειψη σεροτονίνης και acetylcholine, ντοπαμίνης, οξυτοκίνης
Μυοψίες και προβλήματα στα μάτια από έλλειψη σχηματοποίησης σεροτονίνης-GABA στον αμφιβληστροειδή, φτωχή κυκλοφορία και αγγειακή σύσπαση, υπερβολική κορτιζόλη που καταβολίζει το κολαγόνο.
Βούισμα στα αυτιά
Πόνοι στο κάτω μέρος της πλάτης, στον κόκκυγα, στα γεννητικά όργανα, λόγω έλλειψης προσταγλανδινών Ε1 στους τοπικούς ιστούς με συνοδευτική αστάθεια στις ντοπαμίνη, σεροτονίνη, GABA.
Υδαρή εκσπερμάτωση λόγω ασθενούς σηκωτιού, επινεφριδίων, προστάτη.
Ασθενή στύση λόγω κλειδώματος του άξονα υποθαλάμου-υπόφυσης-επινεφριδίων-όρχεων για ανδρογενείς ορμόνες.
Προστατίτιδα
Σμίκρυνση του πέους λόγω ατροφείας του σπογγώδους ιστού, έλλειψη ανδρογενών ορμονών και υπερβολικών στρεσογόνων ορμονών στους συμπαθητικούς άλφα-υποδοχείς.
Λύγισμα του πέους λόγω υπερβολικής έγχυσης κολλαγόνου στον γύρω ιστό.
Ανώμαλη καρδιαγγειακή λειτουργία λόγω ασθενούς παρασυμπαθητικής λειτουργίας
Διαταραχές ύπνου λόγω έλλειψης GABA και σεροτονίνης
Συχνή ούρηση λόγω φλεγμονώδους αντίδρασης και «κλεψίματος πρεγνενολόνης»
Ιδρώτας υπερβολικός λόγω σταθερής μετατροπής ντοπαμίνης-νορεπινεφρίνης-επινεφρίνης
Πάχος ιδίως γύρω από τη μέση, από συμπαθητική κυριαρχία και υπερέκριση κορτιζόλης.

Εννοείται πως όλα τα παραπάνω αφορούν και την κατάχρηση στο σέξ  .

Ολα αυτά προήλθαν απο αυτό το θέμα που προφανώς ποτέ σου δεν διάβασες .

http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=615.0

Πάρε και άλλα 4 θέματα που σου ξέφυγαν και τα ξαναλέμε .
Α!

1η γνωμη .
http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=686.0
2η γνωμη .
http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=737.0
3η γνώμη
http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=605.0
4η γνώμη .
http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=605.25

Masturbation goes cloud . -

Υ.γ. τράβα και σε κανά γιατρο να σε δει ...Όποιας ειδικότητας εσυ πιστευεις  . . .

Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

κατ'αρχας να σας ευχαριστησω θερμα για τις αμεσες απαντησεις σας!διαβασα με προσοχη ολα τα λινκ και τις διαφορες εμπειριες-αποψεις σας και τις βρηκα ενδιαφερουσες!πραγματικα αισθανομαι χαζος αλλα με εχει κυριευσει η μαλακια!ειναι εθισμος οπως ξαναεγραψα...μετα την τετραπλη προχθεσινη μαλακινση δεν αντεξα τον ξαναεπαιξα χθες και ξεχειλισε μια σταγονα!απο τοτε το πουλι μου εχει γινει κοκκινο και βαζω καποια αλοιφη για να ηρεμισει!το θετικο(κι ομως) απο ολο αυτο ειναι οτι δεν μπορω να βαρεσω μαλακια γιατι το σακατεψα και με τσουζει το κεφαλακι!!!οποτε σημερα γιοκ μαλακια και φανταζομαι ουτε αυριο, ουτε μεθαυριο!δεν ξερω δεν μπορω να την αποφυγω με τιποτα...με κυνηγαει παντου!πλεον βλεπω τσοντες λογω αναγκης και το χυσιμο ειναι σαν αγγαρεια δηλαδη σταγονιτσες...αυτο που πλεον παρατηρησα ειναι οτι αμα πετυχω κατι καλο και ερεθιστικο μονο τοτε κατι γινεται-χυνεται!σιγουρα πρεπει να επισκεφθω καποιον ουρολογο για να μου πει τη γνωμη του και τι παιζει με το ολο θεμα!

Παράθεση από: filosofos στις 03 Ιουνίου, 2013, 12:06:50 ΠΜ
κατ'αρχας να σας ευχαριστησω θερμα για τις αμεσες απαντησεις σας!διαβασα με προσοχη ολα τα λινκ και τις διαφορες εμπειριες-αποψεις σας και τις βρηκα ενδιαφερουσες!πραγματικα αισθανομαι χαζος αλλα με εχει κυριευσει η μαλακια!ειναι εθισμος οπως ξαναεγραψα...μετα την τετραπλη προχθεσινη μαλακινση δεν αντεξα τον ξαναεπαιξα χθες και ξεχειλισε μια σταγονα!απο τοτε το πουλι μου εχει γινει κοκκινο και βαζω καποια αλοιφη για να ηρεμισει!το θετικο(κι ομως) απο ολο αυτο ειναι οτι δεν μπορω να βαρεσω μαλακια γιατι το σακατεψα και με τσουζει το κεφαλακι!!!οποτε σημερα γιοκ μαλακια και φανταζομαι ουτε αυριο, ουτε μεθαυριο!δεν ξερω δεν μπορω να την αποφυγω με τιποτα...με κυνηγαει παντου!πλεον βλεπω τσοντες λογω αναγκης και το χυσιμο ειναι σαν αγγαρεια δηλαδη σταγονιτσες...αυτο που πλεον παρατηρησα ειναι οτι αμα πετυχω κατι καλο και ερεθιστικο μονο τοτε κατι γινεται-χυνεται!σιγουρα πρεπει να επισκεφθω καποιον ουρολογο για να μου πει τη γνωμη του και τι παιζει με το ολο θεμα!
4 ειναι τα τινά :

Εχεις παθιαστεί τοσο με την μαλακία που σε δερνει και δεν το κρυβεις και απο την χαρά σου να τον παιζεις ολη την ωρα,  απογοητευτηκες  που  σου χάλασε και το ψάχνεις .Θυμιζει 15χρονο ομως ο ενθουσιασμος σου ,συνεπως υποκρινεσαι .

Εισαι απο εκείνους τους διεστραμενους  ,που την βρισκουν με κατι τετοια ,να μιλουν για το πουλι τους δηλαλη διαδυκτιακα και να τον παιζουν μετά .Ενδέχεται αυτό ναι .

Πάσχεις   απο κάποια ελαφριάς μορφης αυτισμου ,μιας και χωρις συναισθηση μπαίνεις σε ενα μπλογκ με ανθρωπους που πασχουν απο κατι (χωρις να πασχεις ο ιδιος )και  ειρωνευεσαι ,μιλωντας για το πουλι σου δηθεν και τις σταγονες που βγαζεις ,περιμπαιζωντας ουσιαστικα συμπασχοντες και εμάς  .Ίσως αυτό να είναι .

Είσαι συμπάχωντας και σε έχει πεισει ο Ακαταν πως εμεις όλοι εδω διασπειρουμε ψεμματα ,διοτι ειμαστε ελοχιμ και έχουμε βαλθει να καταστρεψουμε ηθικα και οικονομικα αυτο τον αγιο ανθρωπο που ειναι αυτοαποκαλειαται  νεφελιμ .100% αυτό ειναι και αυτο σε καθιστα δυστυχως και βλάκα ,διοτι εισαι συμπασχωντας και ειρωνευεσαι συμπασχωντες και εδω που τα λεμε μαλον τελικα εισαι αυτιστικος και μονο .Το δαχτυλο του ακαταν ακουστηκε πως κανει καλα και τον αυτισμο !!!Για ρωτα τον !!!

Όπως και να εχεις όμως και στις 4 περιπτωσεις εισαι σιγουρα ΜΑΛΑΚΑΣ καια υτο ουτε ο ακαταν δεν μπορει να το κανει καλα ..

Ο ψυχολογος τελικα φιλοσοφε ''μαλάκα μου'',''διεστραμμενε μου'',''αυτιστικέ μου'' ,''βλακα μου '' , ίσως να εριχνε απλετο φως  στην παθηση σου και να σου εδινε και κανα χαρτι να καταθεσεις στο κρατος ,όντας συναισθηματικά  αναπηρος  , μη εχοντας την δυνατοτητα να διαχωρισεις τι ειναι πραγματικα κακό και καλο για σένα και για το κοινό καλο .Θα έβγαζες και κανα φράγκο ρε αδερφέ μέσα στην μαλακία σου !

Όπως και έχει πάντως , τις απαντησεις σου τις πηρες ...Δεν εχεις παράπονο !!!

Υ.γ. ο Ακαταν εκανε και μουγγους και να μιλησουν ,γιατι να μην κανει καλα και τον αυτισμο σου ;

Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

#5 03 Ιουνίου, 2013, 10:25:16 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 03 Ιουνίου, 2013, 10:36:31 ΜΜ από admin2
To topic αυτό είναι παντελώς άσχετο με την πάθησή μας και προφανώς περιπαικτικό και συνεπώς κλειδώνει εδώ.

Προς χρήστη filosofos: συστήνουμε να απευθύνετε τους προβληματισμούς σας σε κάποιο άλλο forum σεξουαλικής πρακτικής / υγιεινής. Θα βρεθούμε στη δυσάρεστη θέση να σας αφαιρέσουμε την δυνατότητα αναρτήσεων εάν επανέλθετε με άσχετα θέματα. Μπορείτε να δείτε τους όρους ανάρτησης μηνυμάτων εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=5.0 "...διατηρούμε το δικαίωμα να διαγράψουμε κατά την κρίση μας και χωρίς αιτιολογία ή προειδοποίηση μέρος μηνύματος ή ολόκληρο μήνυμα που θεωρούμε ότι παραβιάζει τα παραπάνω ή ότι είναι κακόβουλο (φάρσα ή παραπλανητικό ή υποβολιμαίο) ή ακατανόητο / δυσνόητο ή άσχετο. Επίσης διατηρούμε το δικαίωμα να αποκλείσουμε από τη δυνατότητα αναρτήσεων ή ακόμα και να αποκλείσουμε από το forum χρήστες, οι οποίοι συστηματικά παραβαίνουν τους απλούς αυτούς κανόνες. "

Ευχαριστούμε