Καλησπερα και παλι μετα απο αρκετο καιρο... :/

καποια συμπτωματα επεστρεψαν κυριως ενας ανεπαισθητος πονος στο κατω μερους της βαλανου κατα την ουρηση η την εκπσερματωση και καποιες φορες μια αισθηση φαγουρας..

Βουρ λοπον και παλι για καλλιεργια σπερματος και ουρων..περιμενω αποτελεσματα αλλα εχω βασιμες υποψιες πως δεν θα προκυψει κατι... :/

Να θυμησω οτι ειχα βρεθει θετικος σε χλαμυδια τα οποια καταπολεμησα με vybramicyn για 1,5 μηνα περιπου ***

Ψαχνωντας και παλιοτερα Posts αναφερετε συχνα το pcr και ερχομαι να ρωτησω ποσο κοστιζει περιπου και που προτεινετε να το κανω ;;

Επιπλεον επειδη εχω αρχισει να φοβαμαι επικυνδινα με τοσα που εχω διαβασει και ηδη εχω χασει την οποια ερωτικη επιθυμια συχνα βλεπω αναφορες σε συγκεριμενες διατροφες αλλα δεν εχω βρεικατι συγκεκριμενο..

Ειναι ευκολο να με καθοδηγησετε ;;

Ευχαριστω
Εμφάνιση στα 32 ( με 33 ). Καψιμο και πονος στην ουρηση και πολυ σπανια στην εκσπερματωση. Πρωτο ευρημα: Χλαμύδια που μετα απο σχεδον 1,5 μηνα αντιβιωση θεραπειας με vibamicyn εξαφανιστηκαν. Μετα απο μηνες  ειχα μια αναιπαισθητη ενοχληση σαν μουδιασμα στην ουρηθρα μετα απο την ουρηση και την εκσπερματωση η οποια ομως εξαφανιστηκε και πλεον ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ( δόξα το θεό ) ειμαι σε περιοδο προληπτικων εξετασεων για τυχον μικκροβιο καθως ο φοβος καποιες φορες ειναι καλος συμβουλος και καλο ειναι να προλαβαινουμε το κακο πριν μας προλαβει εκεινο.

ναι...
Εμφάνιση στα 32 ( με 33 ). Καψιμο και πονος στην ουρηση και πολυ σπανια στην εκσπερματωση. Πρωτο ευρημα: Χλαμύδια που μετα απο σχεδον 1,5 μηνα αντιβιωση θεραπειας με vibamicyn εξαφανιστηκαν. Μετα απο μηνες  ειχα μια αναιπαισθητη ενοχληση σαν μουδιασμα στην ουρηθρα μετα απο την ουρηση και την εκσπερματωση η οποια ομως εξαφανιστηκε και πλεον ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ( δόξα το θεό ) ειμαι σε περιοδο προληπτικων εξετασεων για τυχον μικκροβιο καθως ο φοβος καποιες φορες ειναι καλος συμβουλος και καλο ειναι να προλαβαινουμε το κακο πριν μας προλαβει εκεινο.

Σχετικα με την συγκεκριμενη διατροφη ...? Υπαρχει καποιο Link Με συγκεκριμενες κατευθυνσεις ???

Ευχαριστω
Εμφάνιση στα 32 ( με 33 ). Καψιμο και πονος στην ουρηση και πολυ σπανια στην εκσπερματωση. Πρωτο ευρημα: Χλαμύδια που μετα απο σχεδον 1,5 μηνα αντιβιωση θεραπειας με vibamicyn εξαφανιστηκαν. Μετα απο μηνες  ειχα μια αναιπαισθητη ενοχληση σαν μουδιασμα στην ουρηθρα μετα απο την ουρηση και την εκσπερματωση η οποια ομως εξαφανιστηκε και πλεον ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΝΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑ ( δόξα το θεό ) ειμαι σε περιοδο προληπτικων εξετασεων για τυχον μικκροβιο καθως ο φοβος καποιες φορες ειναι καλος συμβουλος και καλο ειναι να προλαβαινουμε το κακο πριν μας προλαβει εκεινο.