Θελω να δώσω το παρών για να παρει κάποια καινούρια βασανισμένη ψυχη ελπίδα.
Πολυ γρηγορά, τι ειχα
- Αφόρητους πονους σε περίνεο και ορχεις
- Απώλεια λιμπιντο, που αργότερα εφτασε σε 100% ανικανότητα .
- Σχετικα χαμηλη ροη ουρων.
- Υψηλη προλακτινη
- Χαμηλη Τεστοστερονη.
- Ολιγοσπερμια.
- Ασθενοσπερμια.
- Τεραστια ψυχολογικα προβλήματα, τάσεις αυτοκτονίας.

   Δεν εχω τπτ πλέον.
Ειμαι παρα πολυ καλα. Δε ποναω, εχω ορέξεις, ειμαι πολυ γόνιμος. Ολα μια χαρα.
Δεν θα μπω σε διαδικασία τι εκανα και να μπω σε διαλογο με αλλους στο τι βοηθησε και τι οχι.Ουτε μπορω να πω με καθαρα 100% επιστημονικη απαντηση πως εγινα καλα, Ουτε να μπω σε αντιπαράθεση, Ουτε θα απαντησψ σε μνμ
.Εχω διαβάσει απειρες μλκς στο διαδικτυο και θελει τεράστια προσοχή.
-Η μονη συμβουλη που θα δωσω ειναι να μη πατε στον ακατανόμαστο
εβγαλε και καινουρια βιντεο, καντε κανα dislike  μπας και σωθει κανενας
Θελω να ευχαριστήσω ενα ατομο που με σστήριξε και ξερει ποιος ειναι.

Και στον ευατο μου που δεν περιμενα ποτε οτι θα το ξεπερασω, και πως θα ζουσα μια ζωη μεσα σε  εναν πονο μονος και αβοήθητος.
Περαστικα σας. Και μακριά απο παλιανθροπους που εκμεταλλεύονται την οποια ασθενεια του συνανθρώπου

   
-Εχω καταλάβει τι συμβαίνει με το σωμα μου και τον εαυτο μου.
- Εχασα λεφτα, χρονο και επεσα θυμα παραπληροφόρησης απο διάφορες πηγές.
- Ειμαι καλα, δεν συμβιβαστικά. Συνεχίζω κανονικά την ζωη μου με γνώμονα την υγεία μου.
'' Το πρόβλημα ολων των ανθρώπων ειναι οτι θέλουν να ακούσουν αυτο που ηδη πιστεύουν ''

Για dislike δεν ξερω, αλλά πολλά like για σενα 123.

Όποιος κι αν σε στήριξε, στο τέλος εσύ βοήθησες τον εαυτό σου εγώ μόνο αυτό θα σχολιάσω και θα σου πω απλά μπράβο.
Ελπίζω ειλικρινά και εύχομαι ο τελευταίος χρόνος να σε έκανε πιο δυνατό. Τα καλύτερα έρχονται!!  :D ;)

  Απλα θελω να αναφέρω οτι ειμαι ακομα καλα. Ζω την ζωη μου χωρις κανενα πρόβλημα
-Εχω καταλάβει τι συμβαίνει με το σωμα μου και τον εαυτο μου.
- Εχασα λεφτα, χρονο και επεσα θυμα παραπληροφόρησης απο διάφορες πηγές.
- Ειμαι καλα, δεν συμβιβαστικά. Συνεχίζω κανονικά την ζωη μου με γνώμονα την υγεία μου.
'' Το πρόβλημα ολων των ανθρώπων ειναι οτι θέλουν να ακούσουν αυτο που ηδη πιστεύουν ''

Μπράβο 123  :)
Ότι καλύτερο εύχομαι!

Και απο εμενα μπραβω !!!

Και εγω βρησκομε σε καλο σταδιο !!

ΜΑΚΡΙΑ  ΑΠΩ ΤΟΝ ΑΚΑΤΑΝ, ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΜΕΓΑΛΙ ΣΙΜΙΑ, ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΩ, ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ !!

Είναι αλήθεια εάν καταφέρει κανείς να μην τον πάρει από κάτω και διαθέτει κοινό νου σιγά σιγά αλλά σταθερά βρίσκει την άκρη. Επίσης πιστεύω ότι η δημοσιοποίηση των προβλημάτων και το μοίρασμα τους με την κοινότητα είναι ο θεμέλιος λίθος της ίασης.
Ακόμη οι ασθένειες ταπεινώνουν τους ανθρώπους και τους διδάσκουν το παν μέτρον άριστον.
Πάντα τέτοια.

Δεν με βοηθησε κανενας φαεθων και κανενας αρχαιος προγονος, μπορω να πω οτι με δυσκολεψαν παραπανω οι ασυναρτησιες που διαβαζα κατα καιρους απο διαφορους ξερολες (φορουμ- ιντερνετ) και γιατρους που πεταγανε την μλκια τους.
Ουτε παν μετρον αριστον .. ουτε  "θελει αρετη και τολμη η ελευθερια"
Δεν με αγγιζει η γνωμη κανενος πλεον
Ο κυριος λογος που εγινα καλα ειναι ο ευατος μου, που εστρωσα κωλο και τα ειδα με λογικη.
Και η βοηθεια ενος φιλου που με κρατησε ζωντανο  ;)
-Εχω καταλάβει τι συμβαίνει με το σωμα μου και τον εαυτο μου.
- Εχασα λεφτα, χρονο και επεσα θυμα παραπληροφόρησης απο διάφορες πηγές.
- Ειμαι καλα, δεν συμβιβαστικά. Συνεχίζω κανονικά την ζωη μου με γνώμονα την υγεία μου.
'' Το πρόβλημα ολων των ανθρώπων ειναι οτι θέλουν να ακούσουν αυτο που ηδη πιστεύουν ''

Χαιρομαστε που εισαι καλα φιλε, αλλα ειναι κριμα να μην δινεις
πληροφοριες για το πως εγινες καλα, γιατι ισως βοηθησεις καποιους.

Ίσως και κάποιους....
Δηλαδή να μπω εγώ σε κριτική για ποιον λόγο?
Ήδη από τώρα με βάζεις σε μια αμφισβήτηση.
Εδώ προσπαθούν να μου δώσουν συμβουλές άτομα που το έχουν για χρόνια και δεν έχουν βελτιωθεί καθόλου σε εμένα!
Αυτοί σε εμένα!
Προσπάθησα να βοηθήσω άλλους αλλά ο καθένας έχει την δική του άποψη.
Να μπω εγώ σε κριτική μαζί με άλλους τύπους "θεραπείας " που έχουν γραφτεί δεν θέλω.
Τώρα τι είναι κρίμα δεν ξέρω... Και δεν με ενδιαφέρει.
Αυτά.
-Εχω καταλάβει τι συμβαίνει με το σωμα μου και τον εαυτο μου.
- Εχασα λεφτα, χρονο και επεσα θυμα παραπληροφόρησης απο διάφορες πηγές.
- Ειμαι καλα, δεν συμβιβαστικά. Συνεχίζω κανονικά την ζωη μου με γνώμονα την υγεία μου.
'' Το πρόβλημα ολων των ανθρώπων ειναι οτι θέλουν να ακούσουν αυτο που ηδη πιστεύουν ''