ιστορικό 2011 2013 – 2014 επίβλεπε ότι είχα συχνουρία , βασικά ήθελα πριν βγω έξω τα πάω στην τουαλέτα . Γιατί δεν ήθελα να μου έρθει επιθυμία για κατούρημα στον δρόμο . Όταν έφτανα πιο μέσα στην πόλη ( μισή ώρα δρόμος) ήθελα πάλι να κατουρήσω μετά πω ο κάνα μισάωρο.. ( έτσι τα θυμαμε.) γιατί μετά λέω αμα θέλω να κατουρήσω που θα πάω ? τέλος πάντων κάπου στιγμή που είχα άγχος το 2012 – 2014 λόγω συγγενούς ατόμου με ca. αφού φανταστείτε πήγαινα στην τουαλέτα και μετά επερνα το μετρό για τον ευαγγελισμό και χαζέψει άγχος και πήγαινα από ευαγγελισμό με το μετρό κοντά στην ακρόπολη και μετά ήθελα να πάω τουαλέτα . Άλλα νομίζω ότι λόγω άγχους.. Εν τω μεταξύ είχα παρατηρήσει μια πτώση τάσης από 2011 -2012 την οποία δεν με πολυενοιαζε γιατί δεν με καύλωνε και πολύ η γκόμενα. Διαφορα 10 ετιας με μενα. Είχα ξενερώσει μαζί της ( 2012 - 2013 ) . παρατηρούσα όμως και το 201 3 – 2014 ότι είχα μια kle 500 βαριά πολύ μια μένα που απο τον πρώτο μηνά που την αγόρασα το 2009 ότι ήταν πολύ βαριά για μενα 1,70 και η μηχανή 200 κιλά. Την οδηγούσα μεν άλλα έσφιγγα πολύ τα ποδιά ποδιά για την έλεγχο και να είμαι συνεχεία στην τσιτα να μην μου πέσει μια και ήταν βαριά. Ενώ με το παπάκι οδηγούσα άνετα και χωρίς να σφίγγομαι 2012 κάνω σεξ με προφύλαξη άλλα παρόλα αυτά ένιωσα ένα κάψιμο στην ουρήθρα. Δεν έδωσα σημασία . Παρασκευή η σαββατο πρέπει να ήταν. Μέτα πω 2- 3 μέρες κατουρούσα λίγο πιο συχνά. Λέω λες μα κόλλησα τίποτα? Ήταν καλοκαίρια λέω μπα.... Τέλος πάντων λέω ας μην δώσω μερικές ήμερε και βλέπουμε. Τελικά είχα μεν λιγουλάκι ποιο συχνές ουρήσεις άλλα δεν έδινα σημασία. Δεν ήθελα να πάρω φάρμακα τα συχαίνομαι . Ειχα πει ας περιμένω λίγο και αν εναι να πάω να με δει γιατρός , τελικά δεν πήγα γιατί βαριόμουνα . Και λέω σιγά για λίγο πιο συχνά ούρηση τι θα γίνει,,, μπορεί να είναι επειδή πίνω νερά το καλοκαίρι , ζεστή ήταν .. τι να πω .... και το άφησα. Το 2013 – 2014 αν θυμαμε καλά παρατηρούσα οτι είχα μια τάση όταν αργούσα να κατουρήσω και καρατομούμουν είχα μια ελαφριά καύλα. Πρήξιμο δηλαδή ποιο φουσκωμένο το πέος. Επισης έβλεπα να πέφτει το εργαλείο είχα διαπιστώσει ότι άμα είχα λίγα ουρά άμεσα είχα μεν καλύτερη στύση άλλα μπερδευόταν το εργαλείο να κατουρήσει η να χύσει... από το διάβασα εδώ ήταν μαλακία μεγάλη. Αν συνέχιζα για να καυλώσω για να χύσω μπερδευόμουνα γιατί είχε ούρα η κύστη. Καλά δεν το έκανα και συνεχεία . Δεν είχα γκόμενα συχνά όποτε δεν με πολύ ένοιαζε. Έβλεπα και καμιά ταινία ροζ και για να φτιαχτό έπρεπε να βρω την κατάλληλη. Να είχα είχα δει ντοκιμαντέρ που λέει ότι η πολύ ταινία καίει τον εγκέφαλο... και είχα το νου μου, λίγο αργά μεν αλλά τι να κάνουμε.. παρατηρώ ότι δεν μπορώ να κάτσω σε καρέκλα ξύλινη καφενείου για με ενοχλούσε ο κώλος μου σαν να είχα ένα βόλο στο πρωκτό όχι πάντα.. ακούσαμε και στην μηχανή με ενοχλούσε ελαφρα . Ποδήλατο δεν μπορούσα να κάνω 3 μέρες συνεχιζόμενες . Πονούσα τον μυ του πέους αφού τον έπιανα και ξεχώριζε που λέει ο λόγος. Πηγή και πύρα σέλα με με αυλάκι. ( τωρα με τόσα που διάβασα ίσως να είχα πυελικό άλγος?) 2015 είχα παρατηρήσει ότι δούλευα και ήθελα σχετικά να συχνά να πηγαίνω τουαλεττα ή να είμαι κοντά άσχετα να είχα πολλά ούρα. Διψούσα και εύκολα γιατί έκανα εργασίες υπαίθρου ειδικά καλοκαίρι. κατουρούσα μεν άλλα είχα την εντύπωση ότι πήγαινα πιο συχνά από του έπρεπε πάμε στο 2015 ένα βράδυ κατά 11,5 είχα πονοκέφαλο πίνω μισό depon απλό και μου κάθετε στο λαιμό . Που να κατεβεί.. αρχίζω να να πίνω νερά να ανεβοκατεβαίνω σκάλες μπας και πάει στο στομάχι , να λιώσει που... το ένιωθα μόλις ξάπλωνα... τέλος παντέχω πήγε 2 τα μεσάνυχτα να κοιμηθώ, άλλα που ξανακοιμηθώ είχα κατέβασα 3 – 4 λίτρα νερό . άρχισαν ποιον τα κατουρήματα. Την άλλη μέρα έτυχε να έχω ραντεβού με τον ουρολόγο γιατί ήθελα να παω να τον ρωτήσω να μου φύγει η ιδέα. Πάω και τον βρίσκω με ένα μπουκάλι στο χέρι ( διψούσα + κατουρούσα), έπρεπε μα πίνω νερό γιατί διψούσα και κατουρούσα αρκετά λόγω του ότι ήπια πολύ νερό την προηγούμενη μέρα... Του λέω ότι όποτε θέλω να κατουρήσω έχω στύση . ( ίσως το παρατράβηξα?) στην ουσία όταν κρατιόμουν να κατουρήσω είχα ποιο πολύ αιμάτωση και στο πέος και σηκωνόταν λίγο. Τέλος πάντων με κάνει υπερηχογράφο και μου λέει ότι έχω ένα ορχεί πιο μεγάλα από το πρέπει αυτό το ξέρω του λέω και ο άλλος πιο μικρός ο αριστερός , ( χειρουργημένη κρυψορχία)και ο άλλο ηττημένα πιο μικρός. Μου λέει έχεις Προστάτιδα. Πήγαινε κανε καλλιέργεια σπέρματος και πάρε μετά αυτοί για 10 μέρες και ξανά έλα. Οπα λεω τι γίνεται ? Πάω κάνω εξετάσεις μυκόπλασμα ουρεόπλασμα χλαμύδια ( δεν νομίζω να έβαλε αερόβια αναερόβια) καλλιεργείς ούρων - σπέρματος στείρες. Βλέπω το φάρμακο ciporxin – landinin και λέει στο κουτί άμα έχετε έλλειψη ενζύμου GDP 6 μην πάρετε. Εγώ νόμιζα ότι είχα φοβήθηκα δεν είπα τιποτα και δεν το πήρα. Διαβάζω για κάτι κολίτιδες που μπορεί να πεθάνεις ,, κλπ .Νομίζω οτι έψαξα και βρήκα τι είναι η προστατίτιδα πετύχει και εσάς.. και λέω πάω την άλλη μέρα στον γιατρό του έδειχνε της εξετάσεις ... μου λέει ξεκινάς την αντιβίωση.. του λέω γιατρέ γιατί να ποζάρω αντιβίωση αφού δεν έχω κάτι. Μου λεει πάρτη γιατί υπάρχουν μικρόβια που δεν ανιχνεύονται.. φεύγω από τον γιατρό .. και σκέφτομαι θα πάρω φάρμακα αφου δεν έχω κάτι δεν ξεβγήκε μικρόβιο ??έλα χρίστε μου τελική δεν πήρα . Παω σε μερικές ήμερες κάμα στον γιατροί για ηθελε να με δει . Και λέει πως πας λέω καλά , να κάνει κάτι γουρ γουρ η κοιλιά μου . Λέει τα κανει οι αντιβίωση. Τελικά ομάς δεν πήρα τίποτα.. τα συμπτώματα της συχνοουρίας παρέμειναν σταθερά και υποφερτά. 1 – 2 φόρες την νύχτα και γενικά καλά )( κοιμαμε με ανοιχτό το στόμα και στεγνώνει και πίνω νερά πότε πότε ) . υποθεση ξεχνιεται 2017 νέα συντροφιά δεκεμβριάτικα . παρατηρώ ότι έχω λίγη στύση με διάρκεια 5 - 10 δευτερόλεπτα, και μετά πέφτει ... αμάν λέω τι γινεται εδώ? Το αφήνω λίγο. Πάμε λίγο. πιο μετά γεναρη φλεβαρη 2018 τα ίδια.. τώρα τι γίνεται ? Πάω σε παθολόγο να κάνω τις συνηθισμένες εξετάσεις υπερήχους κλπ ( είχα πολύποδες στην χολή από πάλαι και τις παρακολουθώ). Βλέπει ασβεστώματα στον προστάτη ... να πας να σε δει ουρολόγος λέει. Επειδή ει νια οικογενειακούς γκαιρος , εμμέσως συγγενής, του λέω ότι παλιά ειχαπ ει σε ουρολογο και ειχε πει για προστατίτιδα γιατρός το 2015 αλλα δεν πήρα τιποτα απο φάρμακα γιατί δεν έβγαλε μικρόβιο από φάρμακα.. κακός λέει. Πανικοβλήθηκα εγώ και λεν μηνάς έκανα μαλάκια τελικά ? Πάντως θέματα με συχνοουρίες δεν είχα 1- 2 φόρες το βράδυ και όλα καλά. αμάν λέω λες να έχω θέμα ? Πάω στο ουρολόγο και τα λεω. Με βάζει κάτω βλέπει νεφρά προστάτη , μου λέει και μα βάζει να κάνω εξεταστέες μυκόπλασμα ουρεόπλασμα χλαμύδια αρνητικά όλα όλα . Ο μου λέει. έχεις αλλεργίες στην ασπιρίνη λέω θυμώναμε μικρός κάνω μετα και βγάζω μαύρα ... μου λέει. η νοσοκόμα παρουσία γιατρού μάλλον έχει ελλειψη ενζύμου ( GDP 6 ) λέει. ο dock δεν μπορείς να πάρεις αντιβίωση πάρε αυτό και μου δίνει ο dock vibrancy 1 Χ 2 8 μέρες. (Τελείωνε ό μαρτιος 2018 )και μετά μου λέει. πάρε prostamol ( saw palmetto ) θα σε βοηθήσεις στην ούρηση ειναι φυτικό .. το περνώ κάνα μήνα και σταματάω . Πάω ξανά στο γιατροί και ηταν στο χειρουργείο , βρίσκω άλλον (ουρολογος 2 ) ότι λέω ότι έχω θέμα με την στύση τι να κανω ? Και ότι έκανα εξετάσεις δεν βρήκαν κάτι πήρα vibramycin και prostamol για ένα μήνα ... μου λέει πρέπει να πάρει για 3 μήνες prostamol για να δεις αλλαγές Και μου λέει. θα πάρεις libeprosta 1( saw palmetto ) 1 χάπι πρωι και ενα βράδυ κανονικά είναι 2 πρωί 2 βραδύ μου λέει. Και όταν φτιαξουμε την ούρηση μετά θα φτιάξουμε και αυτό άλλο ( με είχε ρωτήσει τι να φτιάξω από τα δυο την ούρηση ή τη στύση? Του είπα την ούρηση πρώτα..) και μου δίνει και αλφουζοσίνη alfural 10 mg 1 την ήμερα ..μετά μου λέει. θα σου δώσω μια συμβουλή . Τι λέω ? Μην αλλάζεις γιατρούς οk λέω . Του στέλνω μήνυμα και λέω αφοί ο αλλός με έδωσε προσταμολ και έχω να πάρω αυτό ? Απάντηση μηδέν ... Τέλη μαιου με πιάνουν κάτι ενοχλήσεις αριστερά και δεξια χαμηλά στην λεκάνη αμάν λέω τι γινετε?? έλειπα αθηνα, του στείλω μήνυμα ( ουρολόγος 2) μου λέει. είναι είμαι εξωτερικο και γυρίζω την άλλη εβδομάδα. Επιστρεφω μεταπο 4 μερες πισω στο σπιτι. εγω πονούσα τι να κάνω ? Πάω κάνω εξέταση και τελικά δεν είχα έλλειψη ενζύμου. Πάω στον ουρολόγο τον 1 του λέω δεν σε πέτυχα γιατί ήσουν χειρουργικά πήγα στον άλλο(2) μου έδωσε alfural καi libeprosta μου λέει καλά σε έδωσε του λέω έχω κανει εξέταση και δεν έχω έλλειψη ενζυμου. Ο λέει. πάρε landing 10 μέρες. πρωί βραδύ. Τι να κανω ας πάρω να δούμε... ( με εξετασεις αρνητικές έτσι ?) είχα και ένα μικρο τράβηγμα στο δεξί πόδι μηρό εσωτερικά όταν καθόμουν έκανα διαιασεις εφευγε. εσωτερικά.. περνώ το μισό δοκιμαστικά ( τέλη ιόυνιου) άργησα να κοιμηθώ ( παρενέργεια στο φυλλάδιο αϋπνία έτυχε λέω) περνώ τον γιατρό του τα ε. μου λέει. συνέχισε.. έλα συνέχισε μου λέει λέω με μισό και δεν κοιμόμαστε τι θα γινει ? Περνό όλο πρωί βράδυ . Κοιμαμε με βάσανα 6 ώρες την τρίτη μέρα 5 τη τεταρτη 4 κάπως έτι πήγαινε .. πάω σε ένα φαρμακοποιό φίλο τα λέω , μου λέει. αφοί το παίρνεις και έχεις φτάσει στην 6 μέρα στοιχειώνει ( 3 ώρες το 24 όρο υπονοώ έτσι?) τελικά σταμάτησα αφού μικρόβιον δεν ειχα .... θεραπεία τελειωμένη . ενοχλήσεις χαμηλά τελειωμένες .. άγχος πολύ για την στύση.. Χαλαρώνω καποια στιγμη όλα καλά κάπως καλύτερα ειδικά στην στυση οταν δουλεύω σε χωράφι ή στη θαλασσα καλύτερα... Ιουλιος 2018 η μικρη κρή είχε μυκητες... άσπρα ένα σωρό... πω ρε πούστη λέω.... Απο την λαχτάρα και το φόβο τις αποτυχίες είχε μυκητες άλλα εφτάψυχων δεν κοιλίτσα τιποτένιο... την το κάρφωσα έτσι άλλα ηταν στενή παρόλα αυτά καλά πήγε.. Αυγουστος 2018 της καρφώνω άλλη μαι φορά... πάλι μύκητες είχε.. μ πάλι όλα καλά . Καπακι στιγμή κατά τις 20 νομιζόμενο όταν της τον κάρφωσα με όχι καλή στύση , μετά από θάλασσα χωρεί ς να πλυθούμε βραδύτατου μετά από 8 ώρες περίπου εκεί που κατουρούσα όρθιος , ενιωσα γερο στιμπημα στον προστάτη και κόβετε η ούρηση .. . αμαν λεω κι μετά πόνο στα αρχιδια το πρωί.. πάω στον γιατρό μου δίνει 3 μέρες. πρωί βράδυ landinin κινολονη όχι παραπανω μου λέει. ( ουρολόγος 1) .ας πάρω το πρωι το ενα και βλεπω πουμε μια και δεν κοιμαμε . ας μην πάρω το βράδυ γιατί δεν κοιμίζαμε . Ας πάρω το πρωί πάλι. Και αν δε βελτιωθώ θα προ και το βράδυ αναγκαστικά... με το δευτέρου χαπάκι σβήνουν όλα .. ωραία λέω ας πάρω και το και το τρίτο μόνο προ και έγινα καλα .. μετά ευλαβικά σκούφο... στύση μιση σκληρότητα υπομονή λέω κάτι θα γίνει.. στύσεις μισές μισέ σκληρότητες άγχος.. δεκεμβριάτικες 2018 απλη επαφή ίσα ίσα το κεφαλάκι μέσα.. τσούξιμο στην ουρήθρα.. οχι ρε πάλι περιμένω μερικές μέρες και πάω ξανα . Κάνω καλλιεργεια ουρηθρικού οχι neisser χλαμύδια και μυκόπλασμα δεν βγήκαν αποτελέσματα. Μου δινει vibramycin . πάω όμως και κάνω εξετάσεις και καλλιεργιες σπερματων δεν έβγαλε τίποτα.. πάω και τα λέω και να τι νακανω τώρα συνέχισε μου λέει. να ξεπλυθείς και πίνε νερά. Ο όντως την τέταρτη μέρα μειώθηκαν τα συμπτώματα και εξαφανίστηκαν σιγά σιγά ( ιανουαριου 2019 αυτά.. )όλα καλά ευτυχώς.. βάζω να γίνουν εξετάσεις στο μωρό δεν θέλει λέει αφού δεν νιώθει κάτι.. λεω τέλος πάντων ίσως ετυχε.. και ερχόμαστε στην μαλακία μέρα... τέλη φεβρουαριου 2019 κανω ξεσκούφωτος μπας και κάνω και τίποτα... τα ρίχνω όλα μέσα με μισή στύση και στενότητα κόλπου μαι παρασκευή το σαββατο την αλη μέρα.. πα την κυριακη και έκανα εργασίες στο χωράφι καθιστός ... νιώθω ένα τσίμπημα πίσω από τα αρχίδια ,,, άμα λέω τι γινετια? Τι την πατήσαμε ? Μέτα είχα αριά και που 1 τσίμπημα στην ουρήθρα έξω στο στόμιο και 2 – 3 πίσω απο τα αρχίδια,, κυριακη αυτο. Αφήνω δυο μέρες και πάω στο γιατρό . Βρίσκω μαι ειδικευόμενη την ίδια τηναλλη φορά την λέει για τα τσουξίματα , στην ουρήθρα και και πιο μέσα. Δεν θυμόμουν και δεν μπορούσα να προσδιορίσω τα άλλα που ήταν ανάμεσα στα αρχίδια και λίγο μπρος και λίγο πιο πίσω. Της είπα για την ουρήθρα και πιο μέσα που ένιωσα . Δεν είναι τίποτα λέει .. πίνε νερά,, ε είπα και εγώ μην ίσια ψείρας άλλα δεν εφευγαν τα συμπτώματα χειροτερευόταν πιο έντονα τσιμπήματα τα οποία ήταν τσιμπήματα μέσα στην ουρήθρα πίσω από τα αρχίδια,, σιπροξιν ειχα στο σπιτι τι να κανω τωρα? Ασε λέω μην κάνεις μαλακίες μετά φάρμακα .. περιμενε.. τελικά πήρα από μόνος μου vibramycin την πέμπτη 7/3 μπας και γίνει κάτι που δεν έγινε. Την παρασκευή 8 / 3 δίνω καλλιέργεια σπέρματος .. το απόγευμα... οταν γινόταν η στύση πονούσα τρομερά... κάνω την εκσπερματισμέ και λες με έγδερναν την ουρήθρα... με τόσα που διάβασα εδώ λέω μικρέ τον ήπιες... πάω μικροβιολογικό δεν δε χετε την εξετάσει γιατί λέει πήρα αντιβίωση έστω μίση .... φεύγω συνεχίζω την vibrancy και δε πιο μικρές δόσης για δεν ήξερα τι γινάτια και αν περνώ την σωστή πάω στο μωρό του ρίχνω ένα μπινελίκι και γινόμαστε κώλος γιατί αν εκενε την εξέταση θα είχα γλιτωμένη πολλά.. κάνει την εξέταση μετά πω 5 μέρες 15/3 και βγαίνει ureoplasma urealyticum αλλαγή λέει σε Cipro. Περνό πρωί βράδυ δεν μπορώ να κοιμηθώ ζορίζομαι καο περνώ πρωί βαραδυ πρωί ( 36 ώρες άυπνος) πρωί βαρδυ πρωί άλλες 36 τέλος πάντων κάνω μαι θεραπεύει 13 μέρες τα συμπτωματια από τα γδάρσιμο στην ουρήθρα κατά την εκσπερματισματιση μειώνεται σχεδόν εξαφανίζεται , άλλα παραμενει μια ζημιά κάτι σαν πληγη στον πίσω από τα αρχίδια εκεί στον μυ. Που θα πάει λέω θα φύγει.. εν τω μεταξυ στα μεσα του landinin μετά απο μια βδομάδα είχα μαι τρελή επιθυμία για εκσπερμάτιση και καύλα... τρελή... αφού το καυλί μου είχε ιγινει πετρά με λίγο τρίψιμο και ητνα σαν 18 χρόνων. Χύνει και δεν πονάω ... μόνο μια καψαδα μόλις βγει στα έξω από το στόμιο στην ουρήθρας.. πάω σε 3 μέρες κάνω μετα και λέω στο μικροβιολόγο ότι δεν πέρασε η ενόχληση. Και ότι η μικρή είχε ουρεόπλασμα . Κάνει 2 φόρες εξετάσει και δεν έβγαλε τίποτα... μόνο κάτι λέει πάει να αναπτυχθεί . Καλλιεργειών 2 μερών,... κάνω υπονομη παω σε ουρολόγο 3 μου γράφει tavanic 6 κουτιά . Και μου δινει και ξεφοραπιντ παρε μια βδομάδα και παρε με να μου πεις πως εισαι //( λεφτα δεω πηρε φιλος φιλου αλαλ χωρις εξετάσεις και πάω σε ουρολόγο μετά πάω 1 μηνά απριλιος 2019 κάνει υπερήχους κλπ όλα καλά. Εξετάσεις ... καψίματα πίσω από το πέος ( αρχίδια και ανάμεσα στην ουρήθρα με αρχίδια) δίνω καλλιέργεια σπέρματος παρασκευή και περιμένω. Πάω δευτέρα κατά λάθος στο μικροβιολογικό να δώσω αίμα και μου λέει να κάνω επανάληψη γιατί έγινε επιμόλυνση και τ πρέπει να ξαναδώσω δείγμα.. ( δεύτερα του πασχα..) ω μπλέξαμε και με αργίες.. πάω δίνω σε άλλο μικροβιολογικό δείγμα.. μου λένε τετάρτη θα είναι έτοιμο.. τα συμπτώματα αυξάνονταν σιγά σιγά και τον παίρνω τηλεφωνώ (4) ουρολόγο πριν να βγουν τα αποτελέσματα και μου λεει τι να σε δως τωρα ηνουν σπιτι ( δες λει να εχει tavavanic κατι άλλο και τελος ciproxin ) του λεω να παρω τtvanic ? ( μια που ειχα ήδη) δίνει tavanic ( δεν μένω στην πολύ και δεν ήξερε να έχουν τα φαρμακεία..) τετάρτη βγαίνουν τα αποτελέσματα !! επιτέλους λέω και βγαίνει enterococus Faecalis και όχι ουρεόπλασμα που είχε το μωρό !! για να δείτε τι μαλάκες είναι κάποιοι . Τα στέλνω με mail και μου λέει παρ την για 15 μέρες και μιλάμε. Κάνω εκσπερμάτιση μετά από μια βδομάδα και βλέπω οτι έχω πάλι τα γνωστά καψίματα στην ουρήθρα σχεδόν σε όλο το μήκος της ... μετά αρχισαν παλι τα στμπτωματα.. Λίγο πριν να τελειώσει η αντιβίωση περνώ τηλεφωνώ μου λέει μεσώ τις γραμματέας της ότι θα τελειώσεις και θα τα πούμε σε 3 μήνες !! του λέω δεν θα κάνω επανάληψη σε 1 μηνά να δούμε ? Λέει και να βγάλει κατι δεν εχει σημασια ! Τι λέει κάλε αυτός? εν τω μεταξύ είχα επανάληψη βιταμίνης d και μου γράφει συμπλήρωμα βιταμίνης d max 4000. καλά ο μετά τρίτη 7/ 5 τελειώνει η θεραπεία. Συμπτώματα παραμείνουν. Πέμπτη 9/ 5 ανεβάζω πυρετό και βροχιού. στελέχωσε μήνυμα μαι γιατι ηταν σε συνέδριο και περιμένω . Μου λέει να σε δει παθολόγος.. ( έγραφε στις παρενεργειών πυρετός άλλα μαλλοιν έτυχε ) . σε 2 μέρες πέφτει,, ο . Την τρίτη 14/ 5 με παίρνει τηλεφωνώ να με ρωτήσει τι κάνω . Τον ενημερώνω,\. Του λέω καλά άκουσα για τις 15 μέρες ή να την πάρω πιο πολύ ? ( επηρεασμένος από δω μέσα) μου λέει όχι καλά είναι και πολύ.. οκ ερχομαστε στην παρασκευη - σαββατικού κυριακάτικη τώρα στις 17 – 18 – 19 / 5 παρατηρώ κάψιμο πίσω από τα αρχίδια πονώ λίγο σαν μικρο χαλίκι, δεν πώρο κάτσω καλά, και παρατηρητή πότε πότε μετά το κάψιμο και έκκριμα λευκό λίγο ( προστατικού υγρού διαφανή!!) αμάν λέω τι σκατά έγινε πάλι ? 18/ 5 σαββατο ποτε τσιμπημα στον προστατη ,, και μετα απο ωρα εκκριμα.. καθομουν στον καναπε.. Ποτε ποτε αγγιζω το μωρο αλλα κατυθειαν εκκριση υγρου ? Παω και κανω μπανιο και βαζω ζεστο νερο στα αρχιδια και στο περινεο .. μετα απο λιγη ωρα νιωθω να τρεχει κατι ... εκκρίμα λευκο .. την γαμισα τον ηπια τελειωσαν ολα... νιωθω οτι κυλαει αργα μες στην ουρηθρα και βασανιστικα.. Συμπέρασμα λάθος αντιμετώπιση από τον γιατρό , στην συνέχεια απο μένα χρόνος χαμένος και πάμε για χρόνια βακτηριακη αφού παίρναμε τους 3 μηνες... τα φωτά σας παιδια μου ερχετε τρέλα , κατάθλιψη , κλπ μου θυμίζει το ιστορικό του hypeban τα καψίματα ανάμεσα στα αρχίδια συνεχίζονται.... Να του στείλω να του πω για το έκκριμα?