Λοιπόν παιδιά περιληπτικά, είμαι 35, τα προβλήματα ξεκινησαν στα 28-29, τα ίδια με όλους , εξετασεις, αντιβιώσεις ,προστατίτιδες,συνεχεια ψευδομοναδα 15 καλλιέργειες σπερματος....... ,χαλια ψυχολογια, ποτε καλυτερα,ποτε χειρότερα. έντονη μυρωδιά στη βάλανος ακομη και μετα το μπάνιο (μυρωδια ψαρίλας),έβαζα κρεμες με κορτιζονη τίποτα,μου δημιούργησε ουρηθρίτιδα, κοκκίνισμα στη βάλανο και τσούξιμο για κανα 1,5 χρόνο.  άπειροι γιατροι με έβλεπαν σαν 50 ευρω.  Αρχικά η μυρωδια εξαφανίστηκε με περιτομή, αν το ήξερα θα την ειχα κάνει πολύ πιο μπροστά, σιγα σιγα εξαφανίστηκαν και οι κοκκινίλες-τσουξίματα. απ΄οτι κατάλαβα θέλει το χρόνο του αυτό το πράγμα εκεί κάτω..  το επόμενο που με βοήθησε, όταν καύλωνω και δεν εκσπερμάτωνω, βγαζω όπως όλοι σταγόνα προσπερματικο υγρο, ελα ντε που μετα ήμουν χαλια, μεγάλο κακό έκανε σε εμένα αυτό, δηλαδη έβγαλες σταγόνα προσπερματικο υγρό καλύτερα μετά να χύσεις. Σορυ που τα είπα τόσο περιληπτικά, πλέον δεν παίρνω τίποτα, σεξ αρκετό ακόμη και κάθε μέρα. δε θα πω ότι είμαι όπως ήμουν πριν με βρει αυτό, αλλά δεν επηρεάζει την ζωή μου. Αυτό πουν δεν πολυβελτιώθηκε  είναι η ροή των ούρων. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στον PHAETHON και στα άλλα παιδιά που με προστάτεψαν με τις αναρτήσεις τους στις δύσκολες μέρες. πλέον παρατηρώ τι με χαλάει και το αποφεύγω ώστε να μην επηρεάζει την ζωή μου.