Καλησπέρα παιδιά

Εδώ και μερικές ημέρες αισθάνομαι ένα κάψιμο στην ουρήθρα, το οποίο ξεκκινάει απο τη βάλανο και φτάνει μέχρι τον προστάτη. Τις πρώτες 2-3 μέρες ήταν κόκκινη και η βάλανος, όπως όταν παθαίνουμε μηκυτίαση, αλλά τώρα εξωτερικά είναι όλα φυσιολογικά. Δεν έχω έκκριση υγρών από πέος, δεν πονάω κατά την ούρηση ή μετά, ερεθίζομαι και εκσπερματώνω κανονικά και το παράξενο είναι ότι το πρωί που ξυπνάω συνήθως είναι όλα απόλυτα φυσιολογικά. Έχω παρατηρήσει ότι όταν κάθομαι στην καρέκλα και ζεσταίνομαι από κάτω εμφανίζεται. Όταν είμαι όρθιος ή περπατάω τα συμπτώματα εξαφανίζονται.
Παλιά είχα πάει στο νοσοκομείο και ο γιατρός μου είχε πει ότι δεν έχω τίποτα και ότι πολλοί άντρες παραπονιούνται για διάφορους ερεθισμούς οι οποίοι όμως είναι μη μικροβιακοί. Για πολύ καιρό (1-2 χρόνια) δεν είχε εμφανιστεί καμμιά ενόχληση. Μπορεί κανείς να βοηθήσει;

Μα πως γίνεται να έχουμε ακριβώς τα ίδια συμπτώματα; λες και βλέπω τον εαυτό μου να περιγράφει, απίστευτο!
Κάψιμο στο άνοιγμα της ουρήθρας για 6+ μήνες (συνήθως μετά την ούρηση) - Ερυθρότητα στο στόμιο της ουρήθρας - Ούρα πάντα καθαρά - Καθόλου ουρηθρικό έκκριμα - Βρέθηκε pseudomonas aeruginosa στο σπέρμα - Ευρήματα χρόνιας προστατίτιδας μετά από διορθικό υπέρηχο και πολυπαραμετρική μαγνητική του προστάτη