Να μας πείς μετά απο κάποιο διάστημα  τι παρατήρησες .Θέλει χρόνο να ξέρεις . .  .

Επίσης διάβασε και αυτό το θέμα που είναι σχετικό

http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=605.msg818#msg818
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Εγω θα εξακολουθω να την κάνω σφεντονα."Τα πουλια πεθαινουν τραγουδώντας"!!!!!!!Πάρτα super ban που θα κάνεις τον κόσμο να μην την παίζει.......μου θυμίζεις κάτι παπαδες πριν 400 χρόνια που έλεγαν οτι ειναι αμαρτια.ΟΥΣΤ...!!!!
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

#17 01 Νοεμβρίου, 2012, 08:51:03 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 02 Νοεμβρίου, 2012, 01:35:51 ΠΜ από Super Ban
Μάρκελε , έχεις σκεφτεί τον εξορκισμό ως πιθανή λύση στο πρόβλημα σου ;Προσωπικά και μιάς και σε έχω γνωρίσει νομίζω πως είσαι δαιμονισμένος .

3:)
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

"...και οι περισσότεροι αυνανισταί..." χαχαχαχαχαχαχαχαα

-Τι επαγγέλσθε;
-Αυνανιστής.
Ηλικία εμφάνισης 39 (αρχές 2011). Αρχικά πόνος στη βουβωνική περιοχή, επιτακτική ούρηση και κίτρινο χρώμα σπέρματος. Αργότερα συχνουρία, νυχτουρία, σπανιότερα τσούξιμο, μικροενοχλήσεις κατά την στύση και την εξπερμάτωση. Πλέον σχεδόν καλά με χαλάρωση, αποφυγή εντάσεων και στρες, τρέξιμο, αραιή εκπερμάτωση, μασάζ, διατάσεις.

Αν κάποιος θέλει να με ρωτήσει για την γνώμη μου σε κάτι ας ποστάρει στο forum ώστε να μπορούν να διαβάσουν και άλλοι που μπορεί να ενδιαφέρονται. Όχι με προσωπικό μήνυμα αν δεν υπάρχει ιδιαίτερος λόγος. Και όχι στο chat.

Δεν έχω (δεν γνωρίζω) πολλά πράγματα να απαντήσω σε ερωτήσεις ανθρώπων που πιστεύουν ότι έχουν μια μικροβιακή πάθηση και ρωτούν για αντιβιώσεις και μικρόβια πέρα από αυτά που έχω γράψει εδώ: http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=654.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=227.0 και http://www.chronic-prostatitis.com/index.php?topic=239.0

 ;D ;D ;D
Η αυνανοφοβία δε θα περάσει!
Πάντως πέρα απο την πλάκα και εγώ τόσο καιρό είχα στο μυαλό μου αυτό το τρεις φορές τη βδομάδα που έλεγαν όλοι οι γιατροί και ήμουν αυνανόφιλος, τώρα όμως δοκιμάζω την αποχή.
Ρε super ban άμα ανακαλύψει πάντως το ρόλο σου η πορνοβιομηχανία θα σε πολεμήσουνε να ξέρεις.
Φυλάξου!!! 
Εμφανιση στα  23.Συχνουρία, κάψιμο στην ούριση, πόνος στην εξπερμάτιση, πιάσιμο-πόνος σε όρχεις,μούδιασμα-πόνος σε πυελική περιοχή και προσαγωγούς, πόνοι σε μέση,αδυναμία διατήρησης στύσης,δυσκοιλιότητα (όλα με εξάρσεις-υφέσεις),σήμερα εφαρμογή ασκήσεων με διατάσεις,μασάζ,αναπνοές,διατροφή.

#21 02 Νοεμβρίου, 2012, 01:22:29 ΠΜ Τελευταία τροποποίηση: 02 Νοεμβρίου, 2012, 01:39:29 ΠΜ από Super Ban
Ευχαριστώ παιδιά  με συγκινείτε αλλά συγνώμη ,δεν ήμουν εγώ ο πρωτεργάτης αυτής της ιδέας ,αλλά ο σοφός γέροντας Phaethon .
Είχε μάλιστα φέρει ως παράδειγμα τότε, τους Κινέζους που δε βαράνε μαλακία και θεωρουν το σπερμα πολύτιμο και κάτι τέτοια .
Συγκινήθηκα τώρα, πάω να αυτοικανοποιηθώ με το wand . . .

Υπόψην ,δεν αποδίδει αμέσως αλλά με τον καιρό αυτή η αποχή .Επανέρχεται ο αυθορμητισμός στην στύση κατά την διάρκεια της ημέρας  κτλ ,όπως και η όρεξη για σεξ .Γνώμη μου είναι να το κάνεις απο 1 ,αντε 2 την εβδομάδα .Μην ξεχνάς ,δεν ανήκουμε  στους φυσιολογικούς ανθρώπους δυστυχώς.

Αν τώρα υσχυριστεις στην πορεία  πως δεν αντέχεις μόνο μία αλλά γουστάρεις ΑΥΝΑΝ περισσότερες φορές την εβδομάδα , αναλογίσου .Ίσως να σε έχει ήδη βοηθήσει αυτή η αποχή.Καταλαβαίνεις τι εννοώ έτσι ;

Αν διάβασες τώρα και αυτό για τις τσόντες ,τότε είσαι πανέτοιμος  να ξεκινήσεις  το Antiavnan protocol . . .

Καλή ευκολία  8)
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Super δεν το συζητάω καν, είμαι ενθουσιασμένος με την συγκεκριμένη ιδέα, σε ευχαριστώ που την ανέδειξες και δεν σου κρύβω οτι την είχα σκεφτεί και ο ίδιος χωρίς όμως να το έχω ψάξει το θέμα όπως εσύ.
Έπρεπε τόσο καιρό να είχα ακολουθήσει το ένστικτό μου και όχι τους "ειδίμωνες" αναθεμά τους.
Αλλά εκτός από το θεωρητικό της υπόθεσης αυτό που με οδηγούσε πολλές φορές ήταν και το οτι αισθανόμουν ανακούφηση μετά την εκσπερμάτηση ειδικά στα νεύρα της πυελικής περιοχής.
Δεν ξέρω γιατί και αν συμβαίνει και σε άλλους.
Πάντως την ίδια ανακούφιση την νιώθω ήδη με το μασάζ και τις διατάσεις.   
Εμφανιση στα  23.Συχνουρία, κάψιμο στην ούριση, πόνος στην εξπερμάτιση, πιάσιμο-πόνος σε όρχεις,μούδιασμα-πόνος σε πυελική περιοχή και προσαγωγούς, πόνοι σε μέση,αδυναμία διατήρησης στύσης,δυσκοιλιότητα (όλα με εξάρσεις-υφέσεις),σήμερα εφαρμογή ασκήσεων με διατάσεις,μασάζ,αναπνοές,διατροφή.

Super Ban - Εβραίος Αυνάν = 1 - 0
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

http://www.iatropedia.gr/articles/read/5669

Αλλο ενα αρθρο που μας λέει οτι το πολύ  το τακα τακα βλάπτει ΠΟΛΥ
Εμφανιση συμπτωματων 28 ετων.Τσουξιμο στην ουρηση,κατα την οφοδευση εκκριμα προστατικου υγρου,πεσμενη libido,στ.δυσλειτουργεια,συχνοουρια,νυχτουρια,αλγος στο περινεο. Τροποι θεραπειας:τόνοι αντιβίωσης,βοτανα,προστατικες μαλλάξεις.Πλεον:συχνο τρεξιμο,και μαλλάξεις με wand.Ξεκίνημα ομοιοπαθητικης 12/06/2013 .

Και ένα άλλο που λέει ότι σώζει και θεραπεύει...........

http://www.iatropedia.gr/articles/read/5623

όπως αισθάνεται κανείς βολικότερα.








#26 03 Ιανουαρίου, 2014, 01:29:29 ΠΜ Τελευταία τροποποίηση: 03 Ιανουαρίου, 2014, 07:53:00 ΠΜ από Hyper Ban
Aν αυτή η θεωρία φίλε μου Γιάννη σε βολεύει για να βαράς μαλάκια ασταμάτητα και με χαρά ,να συνεχίσεις .Προσωπικά θα σε συμβούλευα όμως να μην το κάνεις ,για τους λόγους βεβαίως  που μάλλιασε το χέρι μας να γράφουμε σε δεκάδες post ,λόγους για  τους οποίους ελπίζω να διάβασες και πιο πάνω ...
Αν και πάλι δεν σε καλύψαμε , τι να πω .
Καλή ευκολία !
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

Αγαπητέ φίλε Hyper Ban,

Αυτή την αφοριστική, αναπόδεικτη, ''συνταγογραφούμενη'' ηλικιακά και απόλυτη θεώρηση του θέματος την βρίσκω μεγάλη μ.....κία.
Η μ....κία δεν είναι φαρμακευτικό σχήμα τύπου:
Πρωί: μία μαλακία το πρωί –προ φαγητού, ύστερα φαγητό και ένα CIPROXIN XR 1.000 mg.
Βράδυ: ένα Xatral OD μετά το φαγητό και αμέσως μία 2η μαλακία, αναλόγως της ηλικίας...........,
αλλά μία προσωπική ψυχοσωματική επιλογή ή εναλλακτική, όταν δεν υπάρχει σύντροφος, γκόμενα, και πολύ πιο ασφαλέστερος από το να τρέχεις στα κόκκινα φωτάκια ή άλλες σύγχρονες τεχνικές.   

Δεν σε είδα να ''συνταγογραφείς ηλικιακά'' την χρήση του wand, η οποία επίσης σε περίπτωση κατάχρησης, μπορεί δυνητικά να οδηγήσει σε απομόνωση και ψυχοσωματική εξάρτηση λόγω της υποκειμενικής ανακούφισης - ευχαρίστησης που πιθανόν να προσφέρει.

Καταλήγω στο σοφό ΠΑΝ ΜΕΤΡΟΝ ΑΡΙΣΤΟΝ που με καλύπτει απόλυτα.

Τώρα, εάν οι Κινέζοι την θεωρούν πολύτιμη, τότε μίλα με την Κινέζικη Πρεσβεία να τους στείλουμε κάνα βυτίο.
Ειδικά εάν το βυτίο σταθμεύσει έξω από την βουλή, για την συλλογή , το δείγμα θα είναι αντιπροσωπευτικό των Ελλήνων όλης της επικράτειας. 

Τις λες αγαπητέ Γιάννη ;Όλα αυτά ;
Πωωω,θα τα λάβω πολύ σοβαρά υπόψη μου ,γιατί όπως βλέπεις τα χρειάζομαι ,αφού πονάω και υποφέρω χωρίς να το έχω υπό έλεγχο .
Σε ευχαριστώ ,πάω να βάλω λίγο wand τώρα και να σε σκεφτώ !
Εμφάνιση στα 28-29.Καψίματα,γδαρσίματα,διακοπές στην ούρηση.Πόνος στο περίνεο ,τσούξιμο μετά/κατά την εκσπερμάτιση.Συχνουρίες.Παροδικά στυτικά προβλήματα,δύσκολη εκσπερμάτιση ,υδαρή,ολιγοσπερμία παροδική και που και που στεγνή.Πόνοι χαμηλά στην μέση.Αντιμετωπίστηκε ως σήμερα με πολλαπλούς τρόπους και πάμπολλα αντιβιοτικά κτλ . Σήμερα είμαι όπως ήμουν  πριν βρεθώ στην πάθηση ,είμαι καλά και   είμαι θεραπευμένος ,έπρεπε να αλλάξω πολλά και να κόψω ακόμα πιο πολλά .

#29 03 Ιανουαρίου, 2014, 02:05:30 ΜΜ Τελευταία τροποποίηση: 03 Ιανουαρίου, 2014, 02:07:45 ΜΜ από evans
HyperBan άρχισες πάλι; Καλή χρονιά βρε, να είσαι καλά.

Γιάννη για μένα, οι αραιές εκσπερματώσεις (είτε από σεξ είτε από αυνανισμό) είναι θεμελιώδες. Καρατσεκαρισμένο. Πολύ βασικό, αν όντως θέλει κανείς σοβαρά να πετύχει μείωση στην ένταση των συμπτωμάτων. Δε μιλάω για τη φάση της αντιβίωσης, μιλάω για αργότερα.
Το αναλύει πολύ ωραία ο Hyper στην πρώτη σελίδα.
Επίσης αναφέρει ότι απευθύνεται σε προστατιδοπαθείς.
Εμάς εδώ δε μας απασxολεί η 'απομόνωση και ψυχοσωματική εξάρτηση' τόσο, όσο η μείωση των συμπτωμάτων, που μας καίει.
Χρόνιο, Μυϊκά βασιζόμενο Πυελικό Άλγος.
Ξεκίνησε το 2012, είμαι χωρίς συμπτώματα από το 2016.
Πυροδοτήθηκε από προστατίτιδα, το πρωτόκολλο Wise Anderson με βοήθησε περισσότερο από όλες τις θεραπείες.